League of Legends r.

Yasuo dostanie nerfy (możliwe, że w hotfiksie) ★ Czy zobaczymy Zeda bez maski? ★ Dowolne ruchy kamerą w LoL-u! ★ Peleryna Twisted Fate’a będzie bardziej realistyczna ★ Figurka Księżycowej Diany dostępna

Zed bez maski? To byłoby ciekawe...

Informacje na dziś:

★ Yasuo dostanie nerfy (możliwe, że w hotfiksie)

Pamiętacie, jak Yasuo dostał buffy w hotfiksie? Teraz pora na nerfy – również z szansą na hotifxa.
Rioter Blaustoise przekazał, że najprawdopodobniej Yasuo zostanie znerfiony dość szybko:

Gracze “Wesołego Pana Wiatru”, nie bądźcie zdziwieni, ale Yasuo otrzyma nerfy (najprawdopodobniej w micropatchu).

Siła Yasuo wynika ze zmian przedmiotów z krytem.

★ Czy zobaczymy Zeda bez maski?

Autor: Papuchochoł

Riot od jakiegoś czasu ujawnia, jak wyglądają twarze zamaskowanych bohaterów. Najpierw robiono to przez skórki (np. Pulsefire Shen), a ostatnio ujawniono nam kanoniczny wygląd Mastera Yi.  Teraz zostają tylko dwie ludzkie postacie, których nie widzieliśmy jeszcze bez masek. I tak się składa, że właśnie Zed i Jhin będą bohaterami jednego z nachodzących komiksów Riotu w kolaboracji z Marvelem.

W filmie od deweloperów na temat uniwersów podczas opowiadania o planach na ten komiks pokazane zostały grafiki koncepcyjne do tej historii. Ta poniżej najprawdopodobniej przedstawia młodego Zeda.

Jak można zauważyć, nie widać jego głowy, a tym samym maski lub twarzy, bo zostało to celowo ucięte. Istnieje więc ogromna szansa, iż w tym komiksie zostaniemy zaskoczeni, gdyż w końcu dowiemy się, jak on wygląda. To samo może tyczyć się Jhina, jednakże nastawiałabym się na tylko jedno wielkie ujawnienie.

★ Dowolne ruchy kamerą w LoL-u!

Tak, tak, dobrze myślicie – będziemy mogli dowolnie poruszać kamerą w LoL-u. Riot zamierza udostępnić narzędzie, które na to pozwala – co będzie przydatne przede wszystkim dla różnego rodzaju twórców. League Director, bo tak się ono nazywa, dostępny będzie do pobrania z GitHuba i umożliwi poruszanie kamerą we wszystkich płaszczyznach w powtórkach z meczów (nie w trakcie gry!). Prawdopodobnie Riot wyda je w patchu 9.4. Jak będzie to wyglądać?

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

Narzędzie to działać będzie w trybie open-source, a więc każdy z nas może uczestniczyć w jego tworzeniu i modyfikacji. W związku z tym Riot zaprezentuje również nowe Replay API.

★ Peleryna Twisted Fate’a będzie bardziej realistyczna

Aktualizacje animacji wraz z masą ulepszeń czy poprawek – tym Riot zajmuje się ostatnio.

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną zmianę. Tym razem jest to realistyczne zachowanie peleryny TF-a podczas wykonywania skrętów:

Ta nowość powinna już być na serwerze PBE!

★ Figurka Księżycowej Diany dostępna

Fani Diany mogą się cieszyć – do 1 marca można zakupić figurkę Księżycowej Diany w edycji specjalnej.

Przybliżone wymiary:

  • Wysokość: 14 cm
  • Szerokość: 8,5 cm

Ten produkt zapakowany jest w specjalnie przygotowane pudełko. Pudełko służy jedynie do ochrony produktu podczas dostawy i nie można go wymienić, jeżeli zostanie uszkodzone.

Cena: 25 euro (ok. 110 zł)

Kup tutaj: klik!

★ A na koniec…

Pomysłowy invade Siona:

I jeszcze jeden!