r.

FORG1VEN dołączy do Gambit?

"AD Carry SK-Gaming, Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou dołączy do Gambit Gaming!"

– Takąż to informację uzyskał serwis Daily Dot z źródła bliskiego tejże organizacji. Gambit miał podzielone zdania o tym kto ma grać na dolnej alei. wydłużał się czas testów, w których brali udział tacy zawodnicy jak:

  • Mohammed “Jebus” Tohki
  • Pierre “Steeelback” Medjaldi
  • oraz zestawienie dotychczasowego ADC – Kristofferem “P1noy” Pedersenem z innymi supportami

Jednak drużyna wydaje się być zdecydowana na Tzortziou i obecnego supporta Edwarda “Edward” Abgaryana na nadchodzący split.

FORG1VEN wraz ze swoją drużyną – SK Gaming – uplasowali się na czwartym miejscu w europejskich LCS’ach. W SK został on okrzyknięty jednym z najlepszych strzelców w tym regionie, wygrywając tytuł EU LCS Most Valuable Player za wiosenny split 2015.

Jego imponujące występy nie były w stanie pokonać rosnącego napięcia w drużynie. SK zakończyło pierwszą część wiosennego split’u na pierwszym miejscu lecz playoff’y nie były dla nich tak przyjemne, przegrali pierwszy pojedynek przeciwko Unicorns of Love co zepchnęło ich do pojedynku o trzecie miejsce przeciwko formacji  H2K Gaming. Mimo wspaniałego występu od Tzortziou w pierwszym i drugim meczu tegoż to pojedynku, H2K było w stanie zmieść SK zostawiając im jedynie czwarte miejsce co było wielkim rozczarowaniem dla całego SK.

FORG1VEN został odsunięty z pierwszego składu na “ławkę rezerwowych”. Adrian “CandyPanda” Wübbelman, którego drogi rozdzieliły się z SK zaledwie osiem miesięcy temu, zajął jego miejsce. Gdy Tzortziou został przeniesiony do rezerwy namawiał aby rozpocząć negocjacje w sprawie przeniesienia go do innej formacji