League of Legends r.

Fanowska koncepcja belki zdrowia i nie tylko!

Belki ukazujące się nad bohaterem nie wyglądają najlepiej, zważywszy na całokształt interfejsu. Mają one swoich fanów, jednakże nie przypadają do gustu wszystkim graczom, dlatego jeden z użytkowników Reddita zaktualizował je tak, aby pokazać, jak mogłyby wyglądać w przyszłości!

O czym dokładnie mowa? Chodzi tu o belki służące za ukazanie stanu zdrowia, many, stacków czy naboi (niektórzy bohaterowie) umieszczonych nad głową naszego bohatera w trakcie gry. Wygląd wizualny ma już swoje lata, a wieści o możliwej aktualizacji jak nie było, tak nie ma.

Z tego względu pewien użytkownik Reddita zamieścił swoją koncepcję zaktualizowanych belek, które w przyszłości mogłyby trafić do gry. Jednakże zanim je ujrzycie, przypomnijcie sobie wpierw, jak wygląda aktualna wersja poszczególnych kolumn.

Jak wyglądają teraz:

Jak mogłyby wyglądać:

Podstawowa koncepcja

Tryb dla daltonistów

Belka z energią

Wskaźnik przeładowania

Stacki Annie

System amunicji Jhina

Tryb dla daltonistów

Stacki Rengara

W mojej ocenie wszystkie kolumny wyglądają o niebo lepiej niż aktualne. Oczywiście to moja osobista opinia, ale pragnę dodać, że z miłą chęcią zobaczyłbym je w grze, dlatego mam nadzieję, iż Riot obejrzy koncepcje tego użytkownika i zechce przejąć jego projekt.


Profil projektanta znajdziecie pod tym linkiem: klik!


A teraz pytanie do Was, jak Wam podoba się ta fanowska koncepcja? Dajcie znać w komentarzu!