League of Legends r.

Faker + Zoe = oneshot!

Myślicie, że Zoe, którą spotykacie podczas swoich meczów, jest zbyt OP, a każdy przeciwnik grający nią jest w stanie Was zoneshotować? To znaczy, że nie widzieliście jeszcze Fakera grającego tą najnowszą postacią od Riotu. 

Zoe jest postacią niesamowicie OP, z tym zgodzi się każdy. Zresztą wystarczy spojrzeć na ban rate tej postaci, mianowicie w Korei jest ona banowana w niemalże każdej grze bez względu na dywizję, sytuacja ma się podobnie w przypadku serwera EUNE, na którym Zoe jest banowana w ponad 70% gier powyżej Srebra. Co najlepsze taka sytuacja ma miejsce od grudnia, ale wszystko może się zmienić, kiedy to patch 8.4 zostanie udostępniony na serwery, a w którym to Zoe zostanie znerfiona (tutaj możecie przeczytać więcej na ten temat) i być może skończy się era oneshot Zoe.

Jak radzą sobie na Zoe profesjonalni gracze?

Czas przejść do tematu tego wpisu, czyli Zoe w rękach Fakera. Chyba każdy wie kim jest ta ikona e-sportowa i nie trzeba przybliżać jego biografii. Jego aktualne KDA na Zoe wynosi 4.06, a na rozegranych 25 gier w tym sezonie wygrał aż 60% z nich ze statystykami, które możecie zobaczyć poniżej:

Oczywiście znajdą się również mecze z ostatniej doby:

Kompilacja najlepszych zagrań

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć najlepsze akcje w wykonaniu Fakera na Zoe to poniżej macie krótki film, w którym zawarte są najciekawsze oneshoty.

A wy co sądzicie o Zoe? Banujecie ją co grę? A może mimo wszystko bardziej boicie się mainów Yasuo w waszej drużynie?