League of Legends r.

Event Pulsefire (z przepustką i URF-em): kiedy możemy się go spodziewać?

Coraz częściej dostajemy pytania, kiedy możemy spodziewać się kolejnego wydarzenia. Przychodzimy więc z odpowiedzią!

Kiedy kolejny event?

Kolejne zaplanowane wydarzenie to event Pulsefire, zapowiedziany w najnowszym filmie od twórców. Zawartość z nim związana trafiła już na PBE i jest testowana w cyklu 10.10, co oznacza, że to w tym patchu rozpocznie się wydarzenie.

Wydanie patcha 10.10 na serwery live jest planowane na środę, 13 maja 2020 r. Event Pulsefire rozpocznie się więc najwcześniej tego dnia – pamiętajmy jednak, że może ono wystartować w trakcie patcha, a nie od razu w dniu wydania go na serwery live (czyli po 13 maja).

Przepustka

Podczas wydarzenia dostępna będzie przepustka.

Szykowane są zmiany w liczbie zdobywanych tokenów podczas tego wydarzenie. Nabijanie tokenów ma być łatwiejsze. Średnia dzienna liczba gier wymagana do zdobycia 2000 tokenów (na skórkę prestiżową) ma wynosić 2,08 gry (podczas Galaktyk było to 2,33 gry). Zwiększona zostanie liczba tokenów zdobywanych w cotygodniowych misjach.

URF

Zapowiedziano także, że podczas wydarzenia Pulsefire dostępny będzie kolejny tryb gry: URF (nie ARURF) z normalną fazą wyboru bohatera. URF będzie nam towarzyszyć przez cały okres eventu (który potrwa prawdopodobnie około miesiąca).

Skórki eventowe

Motywem przewodnim wydarzenia ma być Pulsefire – dlatego takie też skórki będą dostępne w trakcie eventu. Za tokeny eventowe będzie można odblokować prestiżową edycję Pulsefire Luciana.

Pojawiły się również spekulacje (nie są to informacje oficjalne), że w drugiej części wydarzenia zobaczymy skórki Astronaut. Oficjalnie potwierdzono, że takiego skina otrzyma Bard. Według przecieku dostaną go także Poppy i Gnar – jednak nie są to potwierdzone wiadomości.

Skórki Pulsefire

Pulsefire Lucian – edycja prestiżowa

Lucian otrzyma także edycję prestiżową skórki, dostępną za 2000 tokenów eventowych. Splash art skórki jeszcze nie został ujawniony.

Ramki do skórek Pulsefire

Chromy do skórek Pulsefire

Nowe skórki Pulsefire

Pulsefire Ekko:

Pulsefire Fiora:

Pulsefire Pantheon:

Stare skórki Pulsefire

Chromy do skórek Pulsefire Caitlyn, Riven, Shen i Twisted Fate:

Ikony Pulsefire

Pulsefire 2020 Event Prestige Points Icon

Ward Pulsefire 2020