League of Legends r.

Dziwne placementy w kolejce Flex?

Od wprowadzenia kolejki Flex widzimy wiele nieprawidłowości w systemie dobierania graczy. Czy Riot ma zamiar coś z tym zrobić?

Dziwne placementy w kolejce Flex?

beastslayer_splash_1920x1080_0

Ostatnimi czasy możemy zauważyć pewnie nieścisłości w kolejce Flex. A to gramy z ludźmi, z którymi wedle panujących praw i zasad nie powinniśmy zostać dobrani za chiny ludowe. Albo dostajemy dywizję, której nie powinniśmy dostać. Riot na szczęście już zauważył swój błąd i postanowił coś z tym zrobić! Oddajmy głos do Riot Socrates’a!

Hej wszystkim,

Jesteśmy świadomi problemów z jakością meczy i dziwnych placementów w Kolejce Flex. Wprowadziliśmy krótkoterminowe zmiany, które powinny naprawić część MMR graczy, ale nie wszystkie. Niestety aby naprawić MMR wszystkich graczy i skorygować błąd, który sprawiał, że gracze zostawali nieprawidłowo rozstawieni, będziemy musieli wyłączyć serwery.

Cały czas pracujemy nad najlepszym sposobem aby naprawić ten problem, możecie się spodziewać dodatkowych informacji w nadchodzącym tygodniu!

Jak widać Riot jest świadomy swoich błędów i stara się jak najszybciej je naprawić, aby gracze mogli dłużej czerpać przyjemność z gry. Niestety wiąże się to z wyłączeniem serwerów, ale jestem pewien, że jakoś to przebolejemy dla większego dobra.

A Wy co sądzicie o działaniach Riotu? Czy podobnie jak ja uważacie, że starają się reagować jak najszybciej aby naprawić błędy? A może myślicie, że Rito się leni i nie jest wystarczająco szybkie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!