League of Legends r.

Dzieła wykonane kredkami

Techniki wykonywania fanartów są przeróżne, choć do najpopularniejszych należą prace wykonane na komputerze. Dziś dla odmiany pokażemy Wam świetne rysunki, które powstały za pomocą kredek. Zobaczcie galerię MsLydix.

Na How2Play regularnie pojawiają się przeróżne galerie prac, które pokazują, jak rozległy jest fandom League of Legends. Nie da się ukryć, że zdecydowana większość takich ekspozycji dotyczy rysunków wykonywanych na komputerze (tak zwanych digital artów). Warto pamiętać, że fanarty to nie tylko cyfrowe prace. Wśród graczy LoL-a znajdziemy wiele utalentowanych osób, które świetnie opanowały technikę rysowania kredkami lub farbami.

MsLydix to 18-letnia dziewczyna z Niemiec, której pasją jest rysowanie. Jak sama przyznaje, tworzy głównie fanarty z gier komputerowych, chociaż nie zamyka się tylko na to. W jej galerii da się też znaleźć realistyczne portrety, obrazki w kreskówkowym stylu czy też wiele rysunków zwierząt. Na jej Instagramie odszukać możemy również zdjęcia z poszczególnych etapów rysowania (kilka przykładów znajdziecie poniżej).

Zobaczcie, jak wyglądają jej prace. Jeśli ktoś z Was rysował kiedyś bardziej rozbudowane ilustracje, wie, że tego typu rysunki wymagają dużo cierpliwości, a kartka nie jest tak łaskawa jak program komputerowy.

Galeria prac: MsLydix

MsLydix

Jak podobają Wam się tego typu prace? Lubicie rysunki kredkami? Być może sami coś podobnego rysujecie.
Dajcie znać, który fanart spodobał Wam się najbardziej. Chcielibyście więcej galerii, w których pojawiają się również prace wykonane na kartkach? Czy jednak bardziej odpowiadają Wam obrazki cyfrowe?