League of Legends r.

Darmowy zine – Hitchhiker’s Guide to the Odyssey

Jeśli lubicie charytatywne projekty społeczności League of Legends… lub po prostu fanarty z Odysei, to ten zin jest dla Was!

League of Zines jakiś czas temu ogłosiło nowy projekt podobny do zina „Smokescreen” poświęconego Akali (możecie o nim przeczytać tutaj). Innymi słowy powstał kolejny zine w PDF, dostępny do pobrania za darmo, ale istnieje możliwość przesłania im pieniędzy, które później zostaną podarowane organizacji charytatywnej.

Tym razem cała kwota trafia na konto fundacji Make-A-Wish, która spełnia marzenia dzieci z poważnymi chorobami. W ramach współpracy Riotu z nimi powstał przykładowo Dark Star Cho’Gath.

Jeśli zdecydujecie się na donację, otrzymacie zestaw specjalnych ikonek z Odysei. Najniższa kwota jaką można przesłać to 3 dolary. Żeby otrzymać ikony, trzeba wpisać swojego maila w komentarzu do donacji. Link do ich Ko-Fi -> TUTAJ.

Z kolei poniżej znajdziecie link do pobrania zina, który ma w sumie ponad 100 stron i zawiera zarówno fanarty jak i opowiadania po angielsku:

[Pobierz Hitchhiker’s Guide to the Odyssey]

Jeśli chcecie mieć pewność, że wszystko, co napisałam to prawda, tutaj znajduje się oryginalna strona tego projektu.

Dodatkowo, League of Zines obecnie otworzyło aplikacje do swojego pin-up zina (+16) o nazwie Pink Ward zine. Jeśli lubicie rysować, możecie rozważyć aplikowanie do niego. Tutaj powinniście znaleźć wszystkie informacje i przekierowania do FAQ.

Z kolei, jeśli chodzi o pozostałe projekty społeczności, inna grupa tworzy obecnie K/DA zina, tutaj aplikacje obejmują zarówno rysunki jak i opowiadania. Jeśli zostaliście fanami zespołu i chcielibyście zdobyć jakiegoś dodatkowe gadżety, a przy tym przeznaczyć pieniądze na fundację charytatywną, to warto zajrzeć na ich stronę i śledzić postępy! Tutaj jest ich Tumblr.

Co sądzicie o takich projektach? Czy spodobały Wam się pracy w zinie z Odysei?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.