League of Legends r.

Czyżby nową bohaterką miała być jednak Senna? Tajemniczy wpis na fanpage’u LoL-a

Nowa postać przypomina o sobie coraz częściej! Czyżby jednak była nią Senna, żona Luciana?

Artykuł powiązany:

Aktualizacja 11.10.2019 r., godz. 12.10: Post z Senną został usunięty z fanpage’a. Powstaje kolejna wątpliwość: to element zapowiedzi czy może usunięcie posta, który niezamierzenie rozbudził nadzieje graczy?

Pojawienie się Senny w grze to temat, który regularnie wraca od czasu wydania Luciana. Historia tego małżeństwa jest na tyle inspirująca, że gracze mają nadzieję, że Riot go nie zaniedba – i wyda Sennę jako kolejną bohaterkę (choć ciekawe, co wtedy stałoby się z latarnią Thresha…).

Pomysł ten odżył ponownie, ponieważ fanpage League of Legends na Facebooku udostępnił ciekawy post. Wstawiono obrazek z napisem “4 years ago” (“4 lata temu”) i screenem posta sprzed czterech lat z żartem na temat Senny.

Gracze podejrzewają, że może to być swego rodzaju zapowiedź dołączenia Senny do League of Legends – w końcu czekamy na strzelca, a była właśnie strzelcem.

Czy jednak na pewno? Być może fanpage po prostu rozpoczął serię wspominek w związku z dziesięcioleciem, które będziemy obchodzić za tydzień. Ale też jedno nie musi wykluczać drugiego… Opublikowano bowiem kolejne posty o podobnym charakterze:

Jak myślicie? Zapowiedź czy tylko element wspominek?