r.

Z czym się je nowy Rylai?

Kontrola, jaką zyskał Kryształowy Kostur Rylai, jest naprawdę przytłaczająca. Sprawdź, na jakich postaciach sprawdza się najlepiej!

ryl

 

Przypomnijmy, że zmiany przeprowadzone w tym przedmiocie w patchu 5.13 polegały na potężnym wzmocnieniu slowa do 40% , jednakże czas nakładanego spowolnienia został skrócony. 

Bierna umiejętność Kostura przypomina nieco Lodowy Młot dla zadawanych magicznych obrażeń.

froze

5 minut Azira?

11351226_752908051502347_895493187692335140_n

Jeśli chodzi o Azira – jego żołnierze z podstawowego ataku zadają magic damage. W połączeniu z Rylaiem mogą oni spowalniać swoich wrogów z daleka! Dodatkowo, ataki żołnierzy nie kosztują nas już dodatkowej many, pozostaje więc cieszyć się darmowym czterdziestoprocentowym slowem.

Niby Kog’maw powinien naprawdę wymiatać na midzie, zwłaszcza przez wprowadzone zmiany w patchu 5.13, niestety – nie jest tak do końca doskonały, jak by na to wcześniej wskazywało. Czas trwania spowolnienia został skrócony – spowodowało to, że Kog’maw traci przy tej zmianie naprawdę wiele. Nawet przy wyciągniętej maksymalnej ilości czasu skrócenia umiejętności animacja [R] jest ciągle za wolna!

Powoli wysuwa się wniosek, że na nowym Kosturze skorzystają postacie, które są w stanie w bardzo szybkim czasie zastosować umiejętność pasywną Rylaia ponownie.

Wyróżnienia na pewno trafią do: Kayle i jej [E], Cassiopei, Dr. Mundo wraz z jego magicznym AoE, Amumu (to samo jak przy Mundo), Karthusa i jego [E], trucizny Singeda, Kennena z jego [R], Fiddle’a i jego [R].

Jakie postacie także sprawdzają się z Rylaiem? Piszcie w komentarzach!

Źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3ewqfp/new_rylais_is_ridiculous_on_azir/