r.

Czy powinni wprowadzić funkcję “poddaj się”?

Bez względu na wszystko, zawsze przydarzą się mecze, które są pasmem porażek. To sprawia, iż gracze domagają się wprowadzenia opcji "poddaj się". Czy warto?

Uzasadnienie brzmi: “można oszczędzić sporo czasu”. Tylko po co? W porównaniu do League of Legends, rozgrywka w HotS-ie trwa o wiele krócej. Poza tym, tu nie ma postaci robiących coś w LATEGAME. Wszystko jest kwestią wyrównania poziomów (choć nie zawsze).

Nie trać nadziei!

poddaj się

Heroes of the Storm to gra, w której można się odbić z samego dołka (wykorzystywać błędy przeciwników, obrać lepszą taktykę itd). Oczywiście, nie zawsze będziemy w stanie ugrać każdą grę od zera do “bohatera”, ale warto spróbować. Na wyższych poziomach często miewa się gry, w których można myśleć, że przegrana jest już gwarantowana, a jednak za pomocą dobrych zagrań udaje się odegrać i przejąć inicjatywę w ostatnim momencie. Dodanie takiej opcji wcale nie sprawi, że nagle zaczniemy wygrywać więcej. Owszem, zyskamy czas, przerywając grę w połowie, ale za pomocą tego “uzyskanego czasu” przegramy jeszcze więcej gier tylko po prostu w krótszym czasie.

Jeśli uważasz, że Twoja drużyna to same ciamajdy oto:

Parę porad!

616979

1. Przegrywasz czwartą grę z rzędu? Odejdź od komputera i ochłoń. Na 90% ta czwarta przegrana i zapewne każda kolejna jest lub będzie z Twojej winy. Nawet jeśli wydaje Ci się, że grasz dobrze, to tak nie jest, a zapewne jeszcze starasz się coś pisać do tych słabeuszy i zamiast grać, piszesz, zajmujesz innych czytaniem, a i tak nie zmienisz tego, że ciamajda będzie grać tak, jak gra.

2. Po serii porażek przestań patrzeć na innych, a więcej patrz na siebie i jeśli ktoś robi ewidentne błędy, nie pisz do niego o tym, nie przejmuj się tym, postaraj się grać pod niego i za każdym razem brać poprawkę na tego jednego, który gra, jak gra.

3. Zmutuj cały team – wtedy jest się w 100% skupionym na celach gry.

A Wy? Co sądzicie o opcji poddania się? Dajcie mi znać w komentarzach!

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]