League of Legends r.

Co z Rammusem, Amumu i Malphite?

Co z Rammusem, Amumu i Malphite? Nie dostaną oni dużych zmian podczas aktualizacji tanków. Co z nimi się stanie? Dowiedzcie się!

Rioter Statikk zapytany pod postem odnośnie Zaca, który jest ostatnim kandydatem do aktualizacji tanków, o obecność Rammusa, Amumu i Malphite – oto co odpowiedział!

Od początku postanowiliśmy, że Amumu i Rammus powinni dostać pełnego VGU (Visual-Gameplay Update).

Jeżeli chodzi o Malphite’a, to zajęliśmy się nim, ale nie osiągnęliśmy nic, co pasowałoby do niego lub do całej gry. Próbowaliśmy zrobić z tego mur odbijających wstrząsów etc. (czyli rzeczy które pasowałyby do jego lore – de facto jest skałą ~Split), wszystko to wyglądało obiecująco, ale nie zadziałało tak, jak przewidywaliśmy. Możliwe, że wymyślimy coś w przyszłości.

Co do Amumu – uważamy, że można mu pomóc paroma małymi zmianami, które w niedalekiej przyszłości pomogą doprecyzować/zmodernizować jego aktualne umiejętności. Jednakże jego aktualizacja na większą skalę nadejdzie w dalszej przyszłości.

Rammus, mimo że mamy wiele ciekawych pomysłów, potrzebuje po prostu więcej miłości, aby w pełni rozwinąć swój potencjał jako pędzącej kulki bojowej/pancernika.

Która z tych postaci powinna dostać pełne VGU pierwsza? A może Riot zapomniał o jakieś postaci w aktualizacji tanków? Piszcie!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.