League of Legends r.

[Aktualizacja – 8.08] Chromy do Średniowiecznego Twitcha lub Szarego Warwicka za 5 poziom honoru

Za s9 otrzymamy kapsułę 5 poziomu honoru, w której znajdzie się token.

Aktualizacja – 8 sierpnia

Riot Games informował o tym, że za piąty poziom honoru będzie przysługiwał jeden token, możliwy do rozmienienia na jedną chromę. Wydana w sierpniu informacja odbiegała od tej z początku stycznia tego roku, w której Riot SapMagic zapowiedział, że gracze otrzymają dwie chromy. Gafę lepiej wyjaśnił Jonathan Moorman na swoim Twitterze.

Oficjalnie:
za s9 gracze otrzymają DWA tokeny za 5 poziom honoru

Poniżej oryginalna, archiwalna treść artykułu z 29 lipca 2019 r.


Tekst autorstwa Riot IAmWalrus z oficjalnej strony gry.

Jeśli graliście bardzo honorowo (i mieliście trochę szczęścia) w paru poprzednich sezonach, być może macie już obydwie nagrody ekskluzywne dla 5. poziomu honoru, skórki Średniowiecznego Twitcha i Szarego Warwicka. Wraz z wejściem patcha 9.16 dodamy Barwy dla obydwu skórek jako wyróżnienie dla najbardziej sportowych graczy. Będziemy dodawać Barwy dla tych skórek co sezon, aby nie zabrakło nagród.

Wasza kapsuła 5. poziomu honoru w 2019 roku będzie zawierała token 5. poziomu honoru, który można wymienić na Szarego Warwicka, Średniowiecznego Twitcha lub jedną z nowych Barw (jeśli macie już podstawową skórkę). Jeśli Twitch jest waszą jedyną miłością, będziecie mogli sprawić sobie jego nową Barwę, zamiast kupować Szarego Warwicka! (Wybacz, psiaku). Kapsuły zawierają także losową emotkę lub skórkę totemu.

Wiemy też, że sporo graczy zdobyło już 5. poziomu honoru — świetna robota! Jeśli posiadaliście już Szarego Warwicka i Średniowiecznego Twitcha, kiedy otrzymaliście tegoroczną kapsułę 5. poziomu honoru, wyślemy wam token 5. poziomu honoru, gdy wyjdzie patch 9.16, abyście mogli wymienić ją na jedną z nowych Barw.

Walczcie honorowo i do zobaczenia na Summoner’s Rift!


Średniowieczny Twitch

Szafirowa chroma
Średniowieczny Twitch

Szary Warwick

Szafirowa chroma
Szary Warwick