League of Legends r.

Darmowe chromy dla skórek Medieval Twitch i Grey Warwick za 5 poziomu Honoru!

Riot nie zapomniał o honorowych graczach (lub tych, który po prostu nie otrzymali żadnej karty, obniżającej honor) - darmowe chromy!

Riot:

Witajcie! Tu Ed „SapMagic” Altorfer; przedstawiam wam dziś aktualizację nagród za honor w 2019 r. Jeśli jesteście honorowymi graczami i byliście z nami od kilku lat, zapewne zdobyliście już obie ekskluzywne nagrody za 5. poziom honoru: Średniowiecznego Twitcha i Szarego Warwicka. Nie chcemy zostawić was na lodzie, więc w tym sezonie dodajemy Barwy do tych skórek, żeby nagrodzić graczy, którzy zdecydowanie wiedzą, co znaczy sportowe zachowanie.

Jeśli posiadacie już zarówno Średniowiecznego Twitcha, jak i Szarego Warwicka, gdy osiągnięcie 5. poziom honoru, otrzymacie Barwę dla obu skórek i losową emotkę lub skórkę totemu. Jeśli jednak nie macie jeszcze obu skórek, odblokujecie jedną z nich, tak jak miało to miejsce wcześniej.

Ponieważ następuje reset sezonu, minie kilka miesięcy, zanim będziecie w stanie powrócić na 5. poziom honoru, więc w późniejszej części roku zorganizujemy porządny debiut tych Barw. Powodzenia w meczach rozstawiających i do zobaczenia na Summoner’s Rift!