League of Legends r.

Choinka z League of Legends

Nadeszły święta. Magiczny czas, który kojarzy nam się ze spotkaniami rodzinnymi, życzeniami, prezentami i choinką. Wielu z nas chce, aby świąteczne drzewko było jak najpiękniejsze. Co stanie się, jeśli połączymy bożonarodzeniowe dekoracje z miłością do LoL-a? 

Kto z Was już ubrał choinkę? Czy Wasze drzewko z roku na rok jest podobne, czy może staracie się z każdym razem wprowadzić coś kreatywnego? Zastanawialiście się kiedyś, co byłoby, gdyby gracze tworzyli gamingowe choinki? Brzmi zabawnie, jednak istnieją fani, którzy swoją miłość do League of Legends okazują także poza wirtualnym światem.

Zapytacie może – ale gdzie można dostać świąteczne ozdoby związane z LoL-em? To że w sklepie raczej nie spotkamy tego typu dekoracji, nie znaczy, że nie możemy ich stworzyć sami.

Mamy dla Was zestawienie bożonarodzeniowych ozdób i choinek ubranych w stylu gracza Ligi Legend. Czapka Teemo zamiast gwiazdy, papierowe totemy, Poro i figurki bohaterów – to wszystko tworzą fani, aby nadać swoim drzewkom niepowtarzalnego wyglądu (zdjęcia pochodzą z oficjalnego Twittera League of Legends, Reddita oraz strony etsy.com).

Choinka z League of Legends

lol choinka

Zrób samodzielnie ozdoby świąteczne z LoL-a

Na Reddicie znaleźć można prostą instrukcję, jak zrobić ozdoby świąteczne z League of Legends. Autor posta Toyguy84 zaproponował własny szablon do tworzenia dekoracji (który wstawiamy poniżej), jednak sugerując się jego poradami, możecie stworzyć własne wersje ozdób, korzystając z obrazków z Internetu.

Dołączone szablony: klik, klik.

lol choinka