r.

Championify 0.4.0 – kolejna wersja!

Championify to malutki programik, który pobiera dane z buildami postaci ze stron takich jak champion.gg i importuje je prosto do gry. Teraz jest już całkowicie legalny i zaakceptowany przez wydawnictwo League of Legends. Mało tego, studio RIOT postanowiło wesprzeć program w rozwoju!

Wsparcie: Windows 7+ oraz OSX 10.8+

Na start: wielkie podziękowania dla chłopaków i dziewczyn z Riot. Od teraz dostajemy wsparcie od League of Legends dzięki “Item Sets Documentation“. Dla tych, którzy więc myśleli, że Championify jest nielegalne, teraz wszystko powinno być jasne.

Jak dla mnie, jest to ogromny update. Próbowałem wdrożyć dużą ilość nowości i naprawić wszelakie problemy. Jedną z ważniejszych zmian, o której warto wspomnieć, jest możliwość ustawienia domyślnego miejsca trinketów/potionków w zestawie itemków. Dzięki temu nie będziecie musieli tego robić za każdym razem, kiedy włączycie Championify. Dodaliśmy też zgłaszanie błędów. Teraz będziemy mogli naprawiać Wasze indywidualne problemy.

Rozwinę trochę bardziej temat zgłaszania błędów. Ciężko jest wdrażać nowości na różne systemy i nie mogę przewidzieć wszystkiego.  Z nową opcją zgłaszania błędów możecie przesłać mi opis problemu na mój serwer. Stamtąd sprawdzę go i postaram się go naprawić w następnym patchu. Nie będzie przesyłana żadna personalna informacja! Wszystko, czego potrzebuję, to opis błędu.

Mam nadzieję, że program Wam się spodoba. Dzięki wielkie!

0.4.0 (July 20th, 2015)

Nowości 

  • Dodana możliwość ustalenia pozycji trinketów/miksturek itp. w górnej lub dolnej części zestawu itemków
  • Automatyczne zapisywanie ustawień
  • Plik zestawu itemów jest teraz zgodny ze standardami Riot
  • Dodano możliwość zgłaszania błędów, kiedy takowe wystąpią
  • Zmieniony wygląd

Poprawki

  • Wielokrotne otwieranie okna podczas wyszukiwania
  • Poprawiona obsługa ścieżki
  • Poprawa gramatyki
  • Tooltips – teraz łatwiejsza obsługa

Notatki

  • Buildy na Aramie nadal w beta, dalej nie zdecydowałem, co z nimi zrobić.

A co na to studio RIOT?

RiotSargonas osobiście wypowiedział się na Reddicie!

Niezmiernie mi miło, widząc, że nasze zmiany pomogły Ci udoskonalić aplikację. Wielu z nas używa Championify, szczególnie kiedy gramy nową dla nas postacią. Jesteśmy zadowoleni, że nasze wewnętrzne zmiany pomagają także innym!

W odpowiedzi na podziękowania autora programu RiotSargonas napisał:

Bardzo mi miło! Możesz swobodnie surfować po forum dla developerów, jeżeli nadal masz jakieś pytania. Ja i mój zespół jesteśmy gotowi, żeby Ci pomóc!

W dalszych wypowiedziach RiotSagonas szczerze zachęcał do używania programu.

A co Wy o tym sądzicie? Jak dla mnie, to świetny pomysł. Dzięki tej aplikacji będziemy wiedzieli, które buildy są najpopularniejsze i najskuteczniejsze! Piszcie w komentarzach, jakie macie zdanie na ten temat. Pamiętajcie – aplikacja jest w 100% legalna!

Żródło: Reddit