League of Legends r.

Buffy zabójców? Zed, Rengar, Kha i wielu innych na celowniku Riotu!

To nie są ani żarty, ani przedwczesne prima aprilis - Riot naprawdę planuje buffy zabójców. Ale to nie są jedyne zmiany, które dotkną asasynów - jest jeszcze jedna rzecz.

W dzisiejszym PBE mogliśmy dostrzec cofnięcie zmian Duskblade – te zmiany, a raczej nerfy, zostają przełożone na patch 8.6.

Dlaczego?

Riot będzie potrzebować trochę więcej czasu na dopracowanie wszystkich detali związanych z jednym nerfem. Duskblade jest jednym z core itemów dla wielu zabójców, więc Riot mógłby zapoczątkować efekt domina – postacie które w tym momencie były słabsze, mogłyby stać się jeszcze słabsze. W efekcie rola assasyna byłaby jeszcze słabsza – i wszystko od nowa.

Ale żeby nie było tak ponuro – mam dla Was listę postaci które mogą otrzymać buffy (mogą!) – szczególnymi kandydatami są postacie dla których Duskblade jest core itemem.

Buffy zabójców, oto ich potencjalna lista:


Warto też pamiętać o tym że niektóre postacie z tej listy mogą poradzić sobie bez Duskblade, więc wszystko będzie także zależało od Riotu – czy będą to ogólne buffy postaci połączone wraz z buffami spowodowanymi nerfami DB?

@edit: Zapytam Was szczerze – jak lepiej by brzmiał tytuł: “Buffy zabójców w planach”, które jest uogólnione i łatwiejsze do tzw. przełknięcia, czy może “Buffy zabójców i jednego ADC który buduje się podobnie jak zabójcy”.