League of Legends r.

Bronzowe Myśli zawiesiły działalność?!

Jeżeli jesteście fanami LoL-a, to zapewne znacie taki kanał jak Bronzowe Myśli. Ostatnie dni wskazywały na to, że twórcy tego kanału prawdopodobnie chcą - lub już to zrobili - zawiesić działalność. 

Kontent kanału Bronzowe Myśli skupiał się na gromadzeniu najzabawniejszych akcji graczy League of Legends. Ostatnimi czasy nie otrzymywaliśmy filmów od twórców kanału.

Ale jak?

Zacznijmy od daty dodawania filmów na kanał. Najczęściej nie musieliśmy czekać dłużej niż tydzień na nowy film, więc świeże mięsko szło do nas prawie cały czas. Jednak coś jest nie tak, ponieważ ostatni film został dodany 25 listopada 2017 roku, więc miesiąc temu. Gdyby były to święta, to można by to usprawiedliwić urlopem czy coś w tym stylu, ale listopad?

Na grupie oraz fanpage’u na Facebooku nie było żadnych informacji na temat tego, czy Bronzowe Myśli zamierzają zawiesić działalność. Z niepotwierdzonych danych i teorii spiskowych fanów tego kanału wynika, że mają oni zamknąć kanał w styczniu 2018 roku. Jednak mówię, to tylko teoria.

To tylko moje myślenie, ale wydaje mi się, że powinni powiadomić widzów, o co chodzi, to takie bawienie się w kotka i myszkę. Zwłaszcza że skupili wokół siebie około 400 tysięcy fanów. Jedyne, na co możemy czekać, to oficjalne informacje od twórców kanału. Być może już z tego wyrośli i chcą odpocząć…