r.

Kim będzie następny bohater?

Razem z wyjściem Xula w Heroes of the Storm mamy 49 postaci (licząc Czo'Gala jako dwóch)! 50 to całkiem spora liczba! Czego lub kogo możemy się spodziewać? 

Cóż to za bohater?

616979

 

Moim zdaniem, powinna to być jakaś ikoniczna postać, albo taka, na którą wszyscy czekają. Podam kilka przykładów bohaterów z krótkimi opisami!

Cairne Bloodhoof

 

maxresdefault (5)

Był Wielkim Wodzem zjednoczonych plemion taureńskich, wodzem plemienia Krwawego Kopyta oraz przywódcą Thunder Bluff. Cairne był wymieniany wśród najmądrzejszych i najbardziej poważanych przywódców Hordy do czasu swojej śmierci w pojedynku z… Nie będę spojlerował! Chętnie bym go zobaczył ze względu na jego honor i inteligencję. Jest to pewien kontrast przy zabijakach jakich dodano ostatnio do HOTS. Niestety, mamy już jednego taurena i jest nim ETC. To zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się Cairnea.

Maiev Shadowsong

tumblr_nfru66om9O1r4n5bbo1_1280

Zrobiłem kiedyś nawet koncepcję jej postaci! Oto [link!]  Oto opis! była nocną elfką, kapłanką bogini Elune. Po zawirowaniu czasowym spowodowanym przez Dawnych Bogów Azeroth walczyła z Płonącym Legionem. Po tym, jak Illidan Stormrage stworzył nową Studnię Wieczności i o mało co nie zabił jej brata, chciała go zgładzić. Zgodziła się jednak poczekać do jego procesu. Po skazaniu Stormrage’a na dożywotnie więzienie została jego strażniczką. Ciekawe historia dałaby ciekawe interakcje, czyż nie?

Archimonde

8IYWPs1

Był lewą ręką upadłego tytana Sargerasa. Był jednym z najpotężniejszych i najmroczniejszych Eredarów. Jego bezwzględność i przebiegłość szybko zapewniły mu stan i moc w szeregach Eredarów, aż ostatecznie został jednym z pierwszych spośród nich. Stał się arcydemonem. Tank maybe?

 

 Lady Vashj

tumblr_static_2blr4s96dsu8cs44000sw0408

Urodziła się w mieście Zin-Azshari, stolicy nocnych elfów, na jakiś czas przed Wojną Starożytnych. Ongiś przełożona służek Królowej Azshary, Vashj stała się jedną z wężopodobnych nag, gdy Azshara i jej poplecznicy zostali zesłani na dno morza podczas Wielkiego Rozbicia. Mogłaby się pojawić, gdyż jest przedstawicielką kolejnej rasy, tak jak Lunara.

Kel’Thuzad

16014-7072320817-kel_t

Był założycielem Kultu Przeklętych oraz jednym z głównych agentów Króla Lisza (Arthas), odpowiedzialnym za rozprzestrzenienie plagi nieumarłych w Lordaeron. Będąc ludzkim magiem Kel’Thuzad dostał się pod wpływ Króla Lisza. Po sprowadzeniu plagi do Lordaeron, został zamordowany przez Arthasa (RIP, własny szef go zabił). W każdym razie, brzmi ciekawie, prawda? Szkieleci mag przyzywający pobratymców? Grałbym tą postacią dla samego faktu, iż jest to Khel’Thuzad!

 

Oczywiście mogłem wspomnieć o Gromashu, Garroshu albo Gul’Danie, ale póki co mamy chyba wystarczającą ilość okrów.

Jest znacznie więcej postaci, które mógłbym wymienić (dajcie znać jeśli chcecie!) I pamiętajcie, najbliższa postać powinna pojawić się już 23-03-2016!

 

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]