r.

BAW się grą!

Gry zostały stworzone, aby cieszyć! Często jednak w wirze walki zapominamy o czerpaniu z nich przyjemności...

Jak cieszyć się każdą grą? Zastosuj się do tych rad, baw się dobrze, a większość Twoich gier zapamiętasz jako przyjemność!

BAW się grą!

baw się grą

1. Szukaj pozytywów, nawet w przegranej grze.

Przegrywasz? Wręcz prze**bujesz grę? Nie przejmuj się, czasem tak bywa! Może spróbuj wykorzystać ten mecz w 100%? Popuszczaj nieco skillshotów, zawsze to praktyka. Spróbuj niekonwencjonalnych talentów, może odkryjesz ciekawą synergię! Nie staraj się inicjować teamfightów, będziesz tylko zirytowany kolejną śmiercią.

2. Nie bądź toksyczny.

Postaraj się nie być toksycznym. Nigdy. Często sami pogarszamy swój nastrój, taka nieco spirala nienawiści. Konstruktywna krytyka sprawi, że przyjemniej i pożyteczniej wykorzystasz niewygraną rozgrywkę, a może nawet pomoże zwyciężyć? Część ludzi potrafi zastosować się do rad, niewiele mają do stracenia. Serio!

3. Mów do siebie.

Tak, wiem, to głupie. Ale działa. Taka prawda. Jeżeli mówicie do siebie, powtarzacie na głos, co zrobiliście źle, szybciej to do Was dotrze. Lepiej zapamiętacie, czego unikać!

4. Pickuj różnych bohaterów.

Punkt skierowany do osób, które lubią różnorodność. Granie w kółko jednym bohaterem może być bardzo monotonne i nużące. Zwłaszcza, jeśli dzień nam nie sprzyja. Radzę czasem picknąć coś innego, nawet jak possiecie pałkę równo, to jest to odskocznia, którą należy potraktować z dystansem! (Polecam Muradina z Sierpowym, nie da się nie lubić).

5. Nie oczekuj.

Nie oczekuj niczego od nikogo. Jeśli chcesz się wyluzować, to pograj QM i od siebie też niewiele wymagaj. Pamiętaj, że ktoś może mieć gorszy dzień, bądź jest tylko niedzielnym graczem. Pamiętaj, że HotS to gra specyficzna, można spokojnie wygrać teamem, w którym są sami specjaliści. Nie skreślaj meczu z góry, po samych pickach.

A Wy czerpiecie radość z gry, czy może flamicie gdzie popadnie? Co sądzicie o moich poradach? Dajcie znać w komentarzach!

“I am no longer Kami or Piccolo. I am the Namek, who has long since forgotten his name.”

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]