League of Legends r.

Powrót OFA! ARURF 2020 dostępny podczas eventu Mecha Kingdoms

Riot Games ogłosiło powrót ARURF-a podczas najbliższego wydarzenia.

Poniższe informacje pojawiły się w klipie “Rozgrywka i kolejka rankingowa w sezonie 10“, który streściliśmy Wam w tym artykule.

Tryby gry

Powrócą na czas eventów!

Tryby gry będą dostępne podczas każdego eventu. To, jaki to będzie tryb, będzie zależało już od Riotu.

Co mamy do wyboru? Może być One For All (OFA – tryb, w którym cała drużyna gra tą samą postacią), może być Ultra Rapid Fire (lub All Random Ultra Rapid Fire – znacząco zmniejszone cooldowny bohaterów), może też Poro King (ARAM z możliwością przywoływania Króla Poro za pomocą trafienia przeciwnej drużyny 10 śnieżkami z czaru przywoływacza).

Co z Wyniesieniem, trybem Dark Star, Doom Botami i innymi trybami? Od dawna nie mieliśmy żadnej iteracji tych trybów – nie wiadomo, czy Riot je całkowicie porzucił, czy może zamierza przywrócić je w zmienionej formie.

Riot potwierdzał już, że Nexus Blitz powróci. Rioter Mortdog stwierdził nawet, że chciałby, by tryb wracał kilka razy do roku. Czy powróci też w trakcie trwania jakiegoś eventu? Nie mamy żadnych informacji, ale nie wydaje się to nieprawdopodobne!

OFA

Do czerwca 2020

Tryb pojawi się w pierwszej połowie roku.

W trybie One For All drużyna głosuje w lobby na postać, którą będzie grał każdy z sojuszników. Im więcej głosów na daną postać, tym bardziej prawdopodobne, że system ją wylosuje. Zresztą, co ja piszę, przecież wszyscy wiemy, że czekacie tylko na to, by móc zagrać Yuumi na OFA.

ARURF

Event: Mecha Kingdoms

Event startuje 15 stycznia. Wtedy też pojawi się ARURF.

Dzień wcześniej, 14 stycznia, na serwerach live pojawi się Sett.

Podczas eventu Mecha Kingdoms będą możliwe do zdobycia Punkty Prestiżu 2020. Waluta umożliwi kupienie w przyszłości jednej z ekskluzywnych edycji prestiżowych danej skórki.

Prestiżowa Edycja Mecha Kingdoms Garena

Będzie dostępna za 2000 TOKENÓW (nie PP)!

Mecha Kingdoms Garen – edycja prestiżowa (2000 tokenów)