League of Legends r.

Amumu kontra 5 Miss Fortune

Amumu słynie z tego, że wykorzystują go w wielu ciekawostkach, jako żywą tarcze. Tym razem również musiał przyjąć sporo obrażeń. I to od 5 Miss Fortune. 

miss-fortune

Dla niektórych nowych graczy LoL-a fakt, że Amumu występuje w tak wielu filmikach jest nieco dziwne. Czemu nie rani go ta armia minionów? Czemu wciąż ta biedna mumia musi być atakowana w celu pokazania jakiejś nowe ciekawostki? Pytania bywały różne. Dla bardziej obeznanych graczy nie jest to nic nadzwyczajnego. Jednak nie od dziś wiadomo, że poza ciekawostkami z mechaniki League of Legends, w internecie jest pełno filmów, które pokazują widowiskowe wykorzystanie różnych cech postaci lub przedmiotów.

Tak również jest i w tym przypadku. 5 razy Miss Fortune oraz jeden bezbronny Amumu. Chociaż jak się z czasem okazuje – nie jest taki bezbronny. Potrafi pokonać wszystkie przeciwniczki bez ruszenia się z miejsca.

I to pięciokrotne użycie super umiejętności Miss Fortune – niezliczona ilość pocisków robi wrażenie.

Vandiril chyba bardzo dosłownie potraktował nazwę super umiejętności Miss Fortune (“Czas na Ostrzał”) i dosłownie został zalany kilkunastoma falami kul.

Amumu kontra 5 Miss Fortune

Napiszcie w komentarzach w jaki inny ciekawy i widowiskowy sposób można byłoby atakować Amumu. Jakie pięciokrotne użycie super umiejętności chcielibyście zobaczyć?