League of Legends r.

Aktualizacja wyboru bohaterów – nadchodzą przydatne zmiany

Rito wprowadza naprawdę przyjemne zmiany do wyboru bohaterów - od 7.21 wybieranie bohaterów będzie trwało odrobinę mniej czasu i... jest tego jeszcze trochę, więc sami się rzućcie okiem na to!

JEDNOCZESNY WYBÓR BOHATERÓW [Patch 7.21 ]

Dwóch graczy z tej samej drużyny może wybrać bohatera w tym samym czasie (kiedy należy wybrać dwóch bohaterów w wyborze draftowym).

Przywracamy tę opcję. Spędźcie więcej czasu na Summoner’s Rift, a mniej patrząc jak wasz dżungler zastanawia się pomiędzy Gragasem a Elise. Jednoczesny wybór sprawi, że wejdziecie do gry o minutę lub dwie szybciej.

FILTROWANIE WEDŁUG POZYCJI [Patch 7.19 ]

Zastępujemy filtry roli (zabójca/obrońca/mag/itd.) filtrami pozycji (góra/środek/dżungla/itd.).

Jeżeli użyjecie filtru pozycji, np. „góra”, zobaczycie bohaterów najczęściej wybieranych do gry w górnej alei w poprzednim patchu. Ponieważ działa to reaktywnie (zależnie od tego, co jest wybierane przez graczy), na liście mogą znaleźć się niekonwencjonalni bohaterowie — niektórzy bohaterowie mogą zyskać na popularności podczas Mistrzostw *ekhm, dżungler Ezreal*, a niektórzy „tradycyjni” bohaterowie mogą się w ogóle nie pojawić na typowej dla nich pozycji.

Każdy bohater pojawi się jednak przynajmniej na jednej pozycji. Nowi bohaterowie będą pojawiać się w następnym patchu po ich publikacji (ponieważ filtr będzie potrzebować danych z gry z poprzedniego patcha, żeby zdeterminować, na jakiej pozycji używany jest bohater).

DODAWANIE ULUBIONYCH [Patch 7.19 ]

Po kliknięciu na bohaterów prawym przyciskiem myszy, możecie dodać swoich ulubionych do każdej pozycji.

Ulubieni bohaterowie wyświetlani będą ze specjalną ikoną. Możecie posortować bohaterów wg ulubionych, co przeniesie wybranych przez was bohaterów na szczyt listy. Jeśli gracie Dianą w dżungli i na środku (i na górze, i na wsparciu, i na dole), dodajcie ją jako ulubioną na tych pozycjach. Podczas filtrowania wg pozycji pojawi się ona na każdej pozycji, do której została dodana, nawet jeśli filtr nie zaklasyfikowałby jej do tej pozycji na podstawie danych z gier a poprzedniego patcha.

SORTOWANIE WG PUNKTÓW MAESTRII [Patch 7.19]

Uszeregujcie bohaterów wg punktów maestrii (od największej do najmniejszej ilości punktów)

Znajdźcie szybko swoich głównych bohaterów sortując ich według punktów maestrii. Zobaczycie wszystkich swoich najsilniejszych bohaterów obok siebie, kiedy znów będziecie musieli wybierać kogoś, kto stanie naprzeciw Janny.

FILTR SKRZYNI HEXTECH [Patch 7.19]

Zobaczcie bohaterów, którymi nie zdobyliście skrzyń Hextech.

Możecie teraz z łatwością znaleźć bohaterów, dla których nie zdobyliście jeszcze skrzyni Hextech. Ponieważ pokusa wypróbowania nowych bohaterów w kolejkach rankingowych jest główną przyczyną utraty PL, filtr ten jest dostępny tylko w kolejkach nierankingowych.

Wypatrujcie tych elementów w nadchodzących patchach!