League of Legends r.

Aktualizacja warunków otrzymywania nagród za Sezon 8

Koniec obecnego sezonu tuż tuż - ale czy będziecie w stanie otrzymać nagrody? Pora na odświeżenie ważnego (dla wielu) tematu!

Riot:

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Dokonaliśmy aktualizacji warunków otrzymywania nagród!

Gdy sezon 2018 dobiegnie końca, otrzymasz nagrody w zależności od swojego miejsca w rankingu. Więcej szczegółów na temat nagród rankingowych i nagród honoru przedstawimy pod koniec sezonu, ale póki co przypominamy, jakie warunki trzeba spełnić, aby móc je otrzymać.

    • Aby zdobyć RANKINGOWĄ nagrodę na koniec sezonu, musisz być na co najmniej 2. poziomie honoru (progresja honoru jest nieco łatwiejsza do 2. poziom honoru, żeby łatwiej było go wbić!)
  • Podbijanie MMR/Elo lub oszustwa spowodują, że twoje konto zostanie zdyskwalifikowane i nie otrzyma nagród RANKINGOWYCH i za HONOR.
  • Jeśli ban na twoim koncie został nałożony przez pomyłkę lub miał coś wspólnego z oszustwem, zachowasz swoje prawo do otrzymania nagród.

Uwaga: Twój poziom honoru spadnie, jeśli otrzymasz karę. Ograniczenie czatu spowoduje obniżenie poziomu honoru do 1 albo do 0, jeśli gracz był już na 1. poziomie. Dwutygodniowe zawieszenie obniży poziom honoru do 0 (nawet jeśli wcześniej wynosił więcej niż 1). W obydwu wypadkach postęp w zdobywaniu honoru zostanie zablokowany, uniemożliwiając dostęp konta do nagród Warsztatu hextech. Postępy w zdobywaniu honoru zostaną odblokowane po pewnym czasie od nałożenia ograniczeń, o ile oczywiście twoje zachowanie ulegnie poprawie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w FAQ na temat honoru.