League of Legends r.

8 pomysłów na nowe skiny cz. 11

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Od ostatniej części (8 pomysłów na nowe skiny cz. 10) minęło kilkanaście dni, a Wy zaproponowaliście mi pomysły na co najmniej parę miesięcy. Bardzo Wam za to dziękuję. Postaram się wrzucać je regularnie, przeplatając z tymi, które sama znalazłam. Dziś w pierwszej kolejności prośby z komentarzy z ostatnich wpisów, jednak jeśli ktoś z Was nie znajdzie tutaj ulubionej postaci – nie martwcie się. Postaram się dać ją w przyszłości. Nowych fanowskich skinów jest coraz więcej, a fajnie byłoby też pokazywać Wam najświeższe obrazki.

Zapraszam do czytania i oglądania.

8 pomysłów na nowe skiny

1. Werewolf Gnar

Pamiętacie może wpis Gutter rat i jego twórczość? Oto kolejna z prac tego właśnie autora. Tym razem jest to pomysł na skin z okazji Harrowing (co przyznał sam autor w jego opisie). Miał on nawiązywać do wilkołaków. Czy mu to wyszło? Oceńcie sami.

2. Withered Varus

Kolejna postać, o którą prosiliście. Tym razem Varus i skin od Xelandry. Autorka nie napisała nic w jego opisie, jednak i bez tego widać mocne powiązanie np. z Hecarimem z Prastarej Kniei, czy nawet z Underworld Azirem (propozycją z 5 części tej serii). Lubicie takie leśne skiny? Kto pasowałby jeszcze do tego konceptu?

3. Underworld Fiora

Padł pomysł, by poszukać czegoś dla Fiory. Oto skin od koreańskiego rysownika o nicku 잉잉여. Autor wymyślił jeszcze inny skin (dla Riven), który wkrótce Wam pokażę. Jednak na razie skupmy się na Fiorze. Jej przedramiona mogą kojarzyć się z Twisted Fatem z Podziemi (stąd też seria Underworld). A jakie są Wasze skojarzenia?

4. Star Guardian Nami

Świeżutka propozycja do Nami, która niedawno pojawiła się na Reddicie. Bae Soora (autorka pracy) przedstawiła również swoje propozycje wyglądu umiejętności syrenki. Więc po kolei: podstawowy atak, Q, W, E, R. Możemy zobaczyć także obrazek, który przedstawia początkowy pomysł na ten skin: klik. Co sądzicie? Czy Nami pasuje na kolejną Czarodziejkę Gwiazd?

5. Witch Ahri

W poprzednim wpisie pokazaliśmy Wam Demon Irelię. Powyższa Ahri to również pomysł od SongJiKyo, który jak łatwo zauważyć jest mocnym nawiązaniem do Harrowing. Czy taki strój to dobry pomysł na kolejny skin do Lisicy? A może nadmiar jej skórek (licząc fanowskie) powoli Was przytłacza?

Teraz przechodzimy do Waszych propozycji (konkretnych obrazków, które wysłaliście w komentarzu lub na maila). Chciałabym szczególnie podziękować Karminie za ogromną ilość pracy włożoną w szukanie dla Was różnych propozycji. Od tej części, co wpis pojawi się jakiś obrazek znaleziony przez nią. Ale możecie spać spokojnie, postarała się, by większość bohaterów była na liście.

6. Rammus of Shurima

Propozycja skórki do Rammusa autorstwa Utopixart. I choć Pancerznik ma już skina nawiązującego do Shurimy, to ten pasowałby idealnie do Faraona Nasusa. Fani starożytnego Egiptu byliby zadowoleni.

7. Elderwood Kayle

Pamiętacie Elderwood Lux z 5 części serii? Na fali popularności skórki do LeBlanc, powstało wiele fanowskich pomysłów z serii z Prastarej Kniei. Powyżej Elderwood Kayle autorstwa Domeano. I może na pierwszy rzut oka wcale nie przypomina ona Kayle, jednak nikt nie powiedział, że Sprawiedliwy Sędzia musi nosić ciężką zbroję lub hełm.

8. Volcanic Fizz

Obrazek ten pojawił się ostatnio w komentarzu. Okazało się, że autorem jest Dragon7350, a jego pomysł doczekał się nawet modelu Wulkanicznego Fizza. Jeśli chcecie, tutaj możecie zobaczyć również proces powstawania powyższego obrazka. Na oficjalnym forum League of Legneds pojawił się też opis jego umiejętności i nieco więcej informacji – klik. W tej serii nie rozpisujemy się aż tak o skinach, więc zainteresowanych wysyłam do wcześniejszego linka. A na koniec modele:

Tak więc dotarliśmy do końca 11 części pomysłów na nowe skiny. Napiszcie, która propozycja podobała Wam się najbardziej. Oczywiście kolejne fanarty wrzucane do komentarzy są mile widziane. W kolejnej części nadrobię bohaterów, których tutaj zabrakło, a prosiliście o nich ostatnio (a przynajmniej postaram się to zrobić, jak sami wiecie wpis zadowalający każdego musiałby mieć ponad 130 skinów).