r.

Zwycięski build Greymane’a! Liczby nie kłamią

Jaki build robić, grając Greymane'em? Liczby nie kłamią... Zwycięski build Greymane'a!

Statystyki ze strony HotSlog! Polecam czasem zajrzeć, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Sprawdź TUTAJ, na jakich mapach najlepiej grać Szarogrzywym!

Zwycięski build Greymane’a

Zwycięski build Greymane

Skupiłbym się na dwóch pierwszych pozycjach – na pierwszej, ponieważ… jest pierwsza 😀 Oraz na drugiej, ma ona wysokie “pick ratio”, więc jest bardziej wiarygodna.

Build z win ratio 64% to Vladimir-mode-on. Ruskie talenty pod koktajle Mołotowa. Więc po kolei: Perfect Aim (zwiększa zasięg koktajlu o 30% oraz przywraca 50 pkt. many po trafieniu bohatera), Draught Overflow (obszar wybuchu Q zostaje zwiększony o 35%), Incendiary Elixir (Gilneański Koktajl zadaje dodatkowe 200% przy eksplozji, oraz zawsze wybucha), oczywiście ultem jest Go for the Throat, On the Prowl (kiedy W jest aktywne zwiększa Twoją szybkość ruchu o 30%, jednak dopiero po 3 sekundach), Concentrated Blast (Mołotow zadaje o 80% więcej DMG kiedy W jest aktywne). Ostatnim talentem jest Hunter’s Blunderbuss, który zadaje AoE obrażenia za celem. Działa on tylko w formie człowieka.

Teoretycznie najlepszym buildem jest: Wolfheart (podczas aktywnego W każdy atak skraca jej odnowienie o 1 sekundę), Thick Skin (zamiana w worgena daje nam 2 ładunki “bloku”), Incendiary Elixir (Gilneański Koktajl zadaje dodatkowe 200% przy eksplozji, oraz zawsze wybucha), oczywiście ultem jest Go for the Throat, On the Prowl (kiedy W jest aktywne zwiększa Twoją szybkość ruchu o 30%, jednak dopiero po 3 sekundach), Alpha Killer (taki mocny Giant Killer, worgen zadaję dodatkowe obrażenia równe 3% max HP celu). Na 20 lvl bierzemy Tooth and Claw, który sprawia, że ataki worgena mają efekt AoE.

Polecam zagrać Greymane’em i sprawdzić podane buildy. Bardzo przyjemna i potężna postać 😉

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”9″]