League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 18

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

9 czerwca seria Pomysły na nowe skiny skończyła rok. Dziś przychodzimy do Was już z 18. częścią fanowskich pomysłów na skórki. Ostatnim razem w zestawieniu dominowały wakacyjne koncepty, często bezpośrednio nawiązujące do serii Pool Party (zobacz: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 17). Dzisiejszy wpis nie będzie wyróżniał się konkretną serią, jednak na swój sposób będzie wyjątkowy. Tym razem to panowie podbili listę skórek, zajmując na niej aż 9 pozycji (licząc z bonusem – 10). Dlatego też dziś w zestawieniu spotkacie m.in. często zapominanego Yoricka, Varusa, Vel’Koza czy Zaca.

Miłego oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Sakuraka

Lighane ostatnio trochę przycichło. Jednak jak się okazuje nie odeszła całkiem od rysowania fanowskich skórek do League of Legends. Powyższa Soraka jest tego przykładem. Jeśli lubicie tę bohaterkę, a dodatkowo jesteście fanami różu, kwiatów i delikatnych motywów – zapewne taka skórka byłaby dla Was idealna. Zaproponujcie w komentarzach, jak wyglądałyby jej umiejętności.

2. Ravenborn Xayah

Basenowa Xayah nie każdemu przypadła do gustu, dlatego mamy dla Was nieco ciekawszy pomysł na skórkę dla tej bohaterki – Ravenborn Xayah autorstwa Slown Damn. Poza wyglądem modelu w grze i fragmentu recallu, dostaliśmy także zaprojektowane wszystkie umiejętności. Zobaczcie sami:

  • Autoatak: klik
  • Czyste Cięcia: klik
  • Bliźniacze Sztylety: klik
  • Zabójcze Upierzenie: klik
  • Nawałnica Piór: klik

3. Ravenborn Rakan

Skoro była Xayah, to do kompletu mamy też Rakana z tej samej serii. Rysunek autorstwa Sayomi‏. Tak jak w przypadku jego towarzyszki, Rakan również prezentuje się dość mrocznie. Nie mogło zabraknąć ciemnych piór i stroju, w którym dominuje czerń. Niestety w tym przypadku nie wiadomo, jak wyglądałyby jego umiejętności (np. tarcza), ale to oznacza, że możecie zaproponować własne pomysły.

4. Frost Varus

Pozostańmy jeszcze przy chłodnych barwach, ponieważ od autorki rysującej pod pseudonimem Kureiyah mamy lodową skórkę do Varusa. Bohater ten niezbyt często pojawia się w tej serii, więc warto poświęcić mu trochę uwagi. I choć nazwa Frost Varus nieco kojarzy się już z istniejącą skórką – Arktycznym Varusem, to powyższy pomysł jest od tamtego skina kompletnie różny. Czy gdyby taka skórka pojawiła się w grze, kupilibyście ją?

5. Arclight Kalista

O Kaliście pisaliśmy nie tak dawno (Sewn Chaos Kalista), jednak jest jeszcze sporo pomysłów na skórki do tej bohaterki, na które być może warto zwrócić uwagę, a zagubiły się one gdzieś w odmętach internetu. Powyższy rysunek wykonał FaerieFountain, przy okazji publikując etapy powstawania pomysłu (jeśli jesteście ciekawi, wystarczy kliknąć nick autora).

6. Circus Clown Draven

Jeśli uważacie, że Draven ma za mało krzykliwych, barwnych i zwracających na siebie uwagę skórek, z pomocą przychodzi Kashuse. Oto projekt skórki Circus Clown Draven, który spędzi sen z powiek każdemu, kto odczuwa strach przed cyrkiem. Co sądzicie o tym pomyśle? Część fanów ligowego narcyza na pewno byłaby zadowolona.

7. Pyromancer Yorick

Nie da się ukryć, że Yorick przez długi czas miał naprawdę mało fanowskich skórek. Warto to powoli nadrobić, dlatego też mamy dla Was Pyromancer Yoricka autorstwa Slown Damn. Jeśli podoba Wam się motyw ognia, a Pasterz Zagubionych Dusz skradł Wasze serca, to bardzo możliwe, że taki skin byłby ciekawym urozmaiceniem kolekcji skórek na Waszym koncie.

8. Master Arcanist Ekko

Jeśli śledzicie tę serię, to na pewno kojarzycie sporo pomysłów na skórki od BrotherBaston. Dziś mamy dla Was kolejną pracę tego autora, tym razem Chłopca, Który Ujarzmił Czas. Master Arcanist Ekko zyskał wiele pozytywnych komentarzy od fanów autora i patrząc na ich treść, można stwierdzić, że skórkę kupiłoby sporo graczy. A Wy skusilibyście się na takiego skina?

9. Easter Bard

Co prawda już dawno po Wielkanocy, jednak można wspomnieć o ciekawym pomyśle na skórkę do Barda autorstwa ZombieCeli. Meepy jako zające przebrane w pisanki? Lecznicze ołtarze w formie wielkanocnych koszyków? Czemu nie, jak widać wyobraźnia nie zna granic. Króliczek Fizz zdobył sporo fanów wśród graczy, więc możliwe, że Bard również cieszyłby się niemałym zainteresowaniem.

10. Non Swimmer Aurelion Sol

Oto przykład pomysłu na skórkę, gdzie potężny Architekt Gwiazd prezentuje się po prostu uroczo. Non Swimmer Aurelion Sol to pomysł autorstwa ZombieCeli (tak jak w przypadku Barda). Po raz kolejny widzimy, że fani LoL-a mają nieograniczoną wyobraźnię. To tutaj gwiezdny byt o ogromnej mocy potrafi pływać w dmuchanym kole o podobiźnie Poro, trzymając ze sobą gumową kaczuszkę.

11. Flower Vel’Koz
12. Cheesy Zac

nowe skiny

Na koniec ciekawe pomysły od wyżej wspomnianego autora. Oko Pustki jako wielki i niebezpieczny kwiat oraz serowy Zac to pomysły w gruncie rzeczy dość proste, ale też całkiem ciekawe. Kiedyś prosiliście o pomysły do Vel’Koza, ale pewnie niewiele z Was pomyślało, że może się on stać rośliną.

Aby nieco umilić zakończenie wpisu, jak sami widzicie – bonusowy Star Guardian Urgot.


Napiszcie, jak podobały Wam się dzisiejsze propozycje nowych skórek. Która najbardziej Wam się spodobała? Które z nich kupilibyście, gdyby pojawiły się w grze? A może sami macie jakieś autorskie pomysły na nowe skiny? Podzielcie się nimi w komentarzach.