League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 15

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Ostatni wpis z tej serii pojawił się ponad 2 tygodnie temu (zobacz: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 14), dlatego najwyższy czas, by pokazać Wam kolejne propozycje skórek od innych fanów League of Legends. Dziś nieco więcej bohaterów zapomnianych (przynajmniej w tej serii), dlatego możliwe, że znajdziecie skórkę do kogoś, na kogo długi czekaliście.

Jak zawsze nie może zabraknąć Ahri, to trochę nasza niepisana tradycja, która wynikała z przypadku, ale zauważyliście ją w komentarzach.

Zapraszamy do oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Elderwood Lissandra

Jak dotąd propozycje skórek z serii Elderwood bardzo Wam się podobały. Dziś Lissandra z Prastarej Kniei. Patrząc po rysunku, można łatwo się pomylić i uznać, że jest to oficjalna skórka od Riot Games. Autorem pomysłu jest Guilherme Prieto. Co sądzicie o takiej wersji Wiedźmy Lodu?

2. Orchid Zyra / Heartseeker Zyra

Heartseeker Zyra to pomysł na skórkę, który powstał w 2013 roku, jednak autor – OlchaS – postanowił nieco odświeżyć swój dawny rysunek. Dawniej była to Orchid Zyra, która jak się domyślacie, była narysowana nieco gorzej i mniej przemyślanie. Skusilibyście się na takiego skina?

3. Star Guardian Ahri

Tak, wiemy, “znowu Ahri”. Jednak pomysł na skórkę Star Guardian jest tutaj nieco inny. Jak napisał autor (Citemer): “Jest ona przeciwniczką Czarodziejek Gwiazd, to upadła gwiazda”. Niestety nie wiadomo, jakie miałaby umiejętności, jednak sam model prezentuje się bardzo przywozicie. Kupilibyście taką skórkę do lisicy?

4. Blast Zone Jinx

Wśród czytelników nie braknie fanów Team Fortress 2, stąd też skin inspirowany tą grą. Przed Wami Blast Zone Jinx autorstwa VegaColors (której prace, w tym pomysły na skórki widzieliście już wiele, wiele razy). Autorka niestety nic więcej o skórce nie napisała. Za to Wy możecie skomentować, czy Wam się podoba.

5. Academy Sona

Powoli przechodzimy po galerii SongJiKyo, by przedstawić wszystkie pomysły na skórki. Być może pamiętacie Demon Irelię czy Witch Ahri. Teraz mamy dla Was Academy Sonę (czy też w polskiej wersji serii: Sonę Licealistkę). Czy bohaterka w takim wydaniu przyciągnęłaby Waszą uwagę? Niestety nie wiadomo, jak wyglądałby jej instrument.

6. King Urgot

Nie da się zaprzeczyć, że skórek do Urgota nie ma zbyt wiele. Wydawać by się mogło, że sporo rysowników o nim zapomniało. Dlatego też warto, by choć raz pojawił się w tej serii. Oto King Urgot autorstwa TSRodriguez. Czy taka skórka zachęciłaby Was do grania tą postacią?

7. Hextech Kindred

Kindred nie są tu za bardzo podobni do siebie, jednak bardzo możliwe, że są osoby, które lubią skórki w takim klimacie. Tak więc mamy dla Was Hextech Kindred autorstwa BrotherBaston. To, czy taki wizerunek Wiecznych Łowców do Was przemawia – musicie zdecydować sami.

8. Arclight Yorick

Zainteresowanie Yorickiem w sprawie fanartów nigdy nie było za specjalnie duże (i chyba to nikogo nie dziwi). W serii pokazaliśmy Wam tylko jedną skórkę do niego, tym bardziej jeszcze przed reworkiem. Dlatego też nadrabiamy zaległości i mamy dla Was Arclight Yoricka autorstwa Vlada Bacescu. Jak podoba Wam się jego pomysł?

9. Warring Kingdoms Poppy

Poppy nieczęsto pojawia się w serii z propozycjami skinów. Dlatego dajemy jej szansę i dziś możecie zobaczyć Poppy z Walczących Królestw autorstwa E-nossta. Jak podoba Wam się taka wersja Strażniczki Młota? Napiszcie w komentarzach.

 

Czas na Wasze propozycje. Tak jak już było od kilku części, pod koniec wpisu pojawiają się skórki, które wysłaliście w komentarzach lub na maila. Jak prawie zawsze – będą to same panie.

10. White Knight Ashe

Mieliśmy już Czerwonego Kapturka, więc teraz czas na Białego Rycerza. Oto projekt skórki do Ashe autorstwa Kureiyah. Jak wspomniała autorka, twarz bohaterki inspirowana byłą stylem Sakimichan (Świetne fanarty od Sakimichan!), a elementy stroju podpatrzyła w grze AION. Jak Wam się podoba?

11. Forest Elf Janna

Skórka, która może i do najdroższych by nie należała, ale na swój sposób mogłaby być ciekawa, szczególnie, że Janna nie ma skórki w podobnych kolorach. Zawsze można byłoby też wymyślić ciekawy wygląd umiejętności. Jak Wam się ten pomysł podoba? Rysunek autorstwa Chalii.

12. Winter Wonder Morgana

Do Świąt co prawda jeszcze daleko, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by pokazać Wam Morganę Zimowego Zachwytu autorstwa synsinsynCzy w skórce pojawiły byś się Poro (które wielu z Was uwielbia) tego nie wiemy, ale gdyby ciekawie zaprojektować wygląd umiejętności, to taka Morgana mogłaby być fajnym urozmaiceniem Snowdown.

Jak podobają Wam się dzisiejsze propozycje fanowskich skinów? Który okazał się najciekawszy? Kupilibyście któryś z nich? Napiszcie w komentarzach. Oczywiście wszelkie nowe propozycje mile widziane.