League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 14

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Kolejna porcja fanowskich skórek. Dziś nie zabraknie słodkości, jak i tych mroczniejszych propozycji. Wrócimy jeszcze na chwilę do Walentynek, gdyż szkoda pomijać najświeższe projekty znanej Wam rysowniczki. Do tego poszukałam co nieco do postaci, które w serii pojawiły się dawno temu, ale nigdy nie doczekały się miejsca na liście propozycji. Mam nadzieję, że tym razem również coś przypadnie Wam do gustu.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli poprzedniej części, oczywiście odsyłam tutaj: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 13.

Zapraszam do czytania i oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Heartseeker Ahri

Już pewnie poznaliście, czyj to rysunek (i nie mówię tutaj o czytaniu podpisu na nim). Gumae ostatnio zachwyca fanów coraz to nowszymi projektami skórek. Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was ma już dość Ahri, jednak trudno byłoby ominąć tak dobrze wykonany rysunek. Chcielibyście posiadać takiego skina? Jakby nie patrzeć, nazwa skórki bardzo pasuje do lisicy.

2. Heartseeker Syndra

nowe skiny

Jak wspomniałam wyżej, Gumae od dawna znana jest z bardzo dobrych projektów skórek Walentynkowych, więc poza Soraką (z poprzedniej części), czy Ahri z aktualnej, mamy jeszcze Syndrę. Czy Mroczna Władczyni w tak uroczym wydaniu podbiłaby Wasze serca? Autorka dorzuciła jeszcze rysunek całej sylwetki bohaterki: klik.

3. Legend Of Zyra

nowe skiny

Bardzo możliwe, że widzieliście kiedyś propozycję skina do Zyry inspirowaną Super Mario Bros. Parę dni temu, szukając innych skórek, znalazłam to, również odwołanie do innej gry, jednak tym razem była to The Legend of Zelda. Kojarzycie? Na pewno. Zyra jako Link? Fani tytułu byliby zachwyceni. A co Wy o tym sądzicie? Autorką pomysłu jest JessiBeans.

4. Halloween Riven

Pamiętacie Halloweenową skórkę dla Miss Fortune z poprzedniego wpisu? Oto kolejna propozycja od tego samego autora – Iorlvm. Piła mechaniczna, maska… Nie mogło zabraknąć odwołania do znanych horrorów. Zgadniecie do kogo nawiązuje splashart? I oczywiście – czy kupilibyście takiego skina?

5. Lunar Wraith Akali

Rysunek dosłownie sprzed kilku dni. Autor – CLeRu087 – postanowił stworzyć splash art do swojego wcześniejszego pomysłu skórki do Akali. Tutaj możecie zobaczyć projekt modelu postaci: klik. Jak podoba Wam się połączenie Akali z motywem Księżycowej Zjawy?

6. Night Walker Vel’Koz

Jak słusznie zauważyliście w komentarzach pod poprzednią częścią – Vel’Koz nie pojawił się jeszcze w tej serii. Wynika to między innymi z tego, że spora część propozycji fanowskich skinów opiera się na przerobieniu podstawowej skórki na inny kolor. Jednak od dziś spróbuję wplatać do artykułów co nieco dla Oka Pustki. Dziś Night Walker Vel’Koz autorstwa Kanoro-Studio. Jak Wam się podoba?

7. Hell walker Ezreal
8. Hell walker Alistar

Praca od autora, którego rysunki pokazywaliśmy Wam tutaj: Galeria prac: Citemer. Pomysł na skórki jest na tyle rozbudowany, że mamy model obydwu bohaterów: Ezreal, Alistar oraz wygląd ich umiejętności: klik, klik. Jak podoba Wam się taki pomysł? Pewnie niektórzy fani Alistara czy Eza kupiliby te skiny już w dniu premiery.

9. PROGRAM Diana

Pomysł autorstwa Angela Huerta. Co prawda Diana niedawno dostała skina, który zresztą spodobał się dużej ilości osób, jednak nie przeszkadza to w pokazaniu fanowskiego pomysłu. Jak widzicie, powyższa Diana dołączyłaby do Soraki, Lissandry i Camille. Czy Pogarda Księżyca w wersji robota przypadła Wam do gustu?

 

Jak zawsze – czas na Wasze propozycje.

10. Atlante Gnar

Co nieco dla fanów morskich klimatów. Pomysł autorstwa SuperOotoro. Chcielibyście pograć Gnarem, który zmienia się w wielkiego głębinowego potwora? Jak myślicie, co zamiast bumerangu mały Yordl dzierżyłby w łapce? Możecie zasugerować w komentarzach.

11. Star Guardian Vayne

Vayne co prawda średnio pasuje na Czarodziejkę Gwiazd, ale może dla niektórych byłaby to ciekawa propozycja. A skoro proponujecie, to też jest i w serii. Pomysł autorstwa Vital-Dynamite. Jak Waszym zdaniem powinni zmienić jej wygląd umiejętności, aby jak najlepiej oddać czarodziejski klimat? Napiszcie w komentarzach.

12. Order of the Lotus Janna

Zapewne Order of the Lotus Janna przypomina Wam Ahri z poprzedniego wpisu. I bardzo dobrze, gdyż jest to praca tej samej autorki (Kairui-chan). Jak podoba Wam się Janna w takiej odsłonie? Wypadła lepiej od koleżanki z gry? Możecie zaproponować też wygląd jej umiejętności. Może tornado powinno nieść ze sobą kwiaty lotosu?

Jak podobają Wam się dzisiejsze propozycje fanowskich skinów? Który okazał się najciekawszy? Kupilibyście któryś z nich? Napiszcie w komentarzach. Oczywiście wszelkie nowe propozycje mile widziane.

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.