r.

10 najpopularniejszych klipów z League of Legends na Twitchu

W najpopularniejszych klipach z LoL-a na Twitchu jest dokładnie to, czego się spodziewacie: krzyczący Tyler1, Pokimane i jeden z playsów Fakera.

Wchodzimy więc w kategorię League of Legends, wybieramy “najlepsze (zawsze)” i patrzymy, co tam znajduje się w klipach…

Jeśli nie działa replay, po prostu przewińcie film do 0:00.

#0 Czek dla UGA

Najpopularniejszy obecnie klip na Twitchu z LoL-a wcale nie jest z LoL-a. Dwóch e-sportowców przyznało, że znudziło się już Fortnite’em, chwilę później odebrali czek za zwycięstwo w rozgrywkach dla swojego uniwersytetu, UGA.

#1 Ankieta do Imaqtpie

Z okazji prima aprilis Riot wkręcił kilku streamerów dostosowaną do nich ankietą, o czym pisaliśmy Wam kiedyś na How2Play. To jednak klip z Imaqtpie wygrał popularnością, tym samym stając się najpopularniejszym klipem z League of Legends na Twitchu.

Oceń, na ile się z tym zgadzasz: skończeni ADC nie powinni grać jako support na streamie.

#2 Tyler1 ragequituje

Wysoka pozycja klipu z Tylerem1 nie powinna dziwić. Zreformowany streamer, który uniknął bana dzięki… według oficjalnej wersji, pokonaniu swojej toksyczności i staniu się lepszym graczem.

W tym klipie z czerwca 2018 roku Tyler1 zragequitował,. “Granie w to g*wno ssie, a jestem k*rwa uzależniony, więc nie mogę z tego wyjść“. Ze złości zadeklarował, że już nigdy nie będzie streamował LoL-a. Chwilę wcześniej stracił 16 LP po grze przeciwko nafeedowanemu Jhinowi, niezwykle wkurzając się na Sorakę i Branda ze swojej drużyny. Wiele osób współczuło Tylerowi po tych mocnych słowach, a klip zyskiwał coraz więcej wyświetleń.

#3 Pokimane, nudesy, 2017 rok

W 2017 roku wyszły na jaw nagie zdjęcia Pokimane. W zasadzie tyle. W poniższym klipie potwierdza, że miało to miejsce. Skąd taka olbrzymia popularność klipu? Cóż… ¯\_(ツ)_/¯

#4 Tyler1 krzyczy na widzów

Pod tym enigmatycznym tytułem znajdziecie jeszcze ciekawszy klip. Tyler1 nie był zadowolony z tego, że liczba oddanych głosów w jego ankiecie jest tak mała – postanowił więc nawrzeszczeć na swoich widzów, każąc im dołączyć się do aktywności grupowej. Po chwili liczba zaczęła dramatycznie rosnąć.

#5 C9 Meteos musi się rozciągnąć

Grana przez Meteosa Poppy nie dała rady z nałożonym przez Ahri ignite’em. Zaowocowało to komentarzem, że streamer musi się rozciągnąć… To jedno zdanie wystarczyło do tego, by klip znalazł się w pierwszej piątce najpopularniejszych.

No! Oh, my p*ssy is getting stretched.

#6 (Niesamowita) ucieczka Fakera na Yasuo

Kim byśmy byli i dokąd byśmy tuptali, gdyby w klipach Twitcha nie pojawiały się zagrania Fakera. Na tym klipie możemy zobaczyć jeden z niewielu przykładów strategii, podzielnej uwagi i świadomości cooldownów przeciwnika. Trzeba przyznać, że ucieczka przed Irelią i Tarikiem nie należy do najłatwiejszych.

#7 But can you do this?!

Pokimane odtworzyła mema, którego zapoczątkował PewDiePie. Czym różni się potwornie drogi fotel gamingowy od zwykłego? Pewds porównał je słowami “But can you do this?”, po czym zupełnie się na nim położył. A gdyby tak mema odtworzyła popularna streamerka? Efekt: top 10 w klipach z League of Legends na Twitchu.

#8 C9 Meteos, Riot Design Team

C9 Meteos podzielił się swoją opinią na temat rioterów z działu designerskiego. Jego zdaniem nie skupiają się oni na tym, co byłoby dobre dla gry, a raczej tym, żeby było jak najbardziej wymyślne i kreatywne. Przyczyniło się to do wielokrotnego cytowania go na Reddicie i pobudzenia dyskusji o coraz dziwniejszych decyzjach Riotu.

Klip wyszedł w maju 2018 roku, czyli w okolicach wydania Pyke’a – z zamierzenia supporta, którego ultimate pozwala kraść kille i przyznawać za to złoto swojemu ADC. Post na Reddicie z samym tym klipem zyskał ponad 4 tys. upvote’ów.

#9 Cosplay Ahri…?

Szczerze pisząc, nie mam pojęcia, dlaczego ten klip znajduje się w topce najpopularniejszych. Widocznie do popularności wystarczy poprawić ramiączka od biustonosza na streamie.

#10 Tyler1 i Riot Blaustoise

Tyler1 wręcz wybuchł po tym, jak Riot Blaustoise lepiej wykorzystał arsenał Katariny, niemal natychmiastowo na niego wygrywając. Przy okazji to trzeci klip z Tylerem1 w najpopularniejszych. Lepiej… przyciszcie słuchawki.