League of Legends r.

Tyler1 i jego kotki, czyli jak Riot wkręcił streamerów na prima aprilis?

Kilku z dużych streamerów, w tym Tyler1, Imaqtpie i Boxbox, zostali wkręceni przez Riot w kliencie gry pewną dostosowaną dla nich ankietą...

Riot Games z okazji prima aprilis:

Boxbox załamuje się reworkiem Riven

Najpopularniejszy main Riven, który posiada ponad 1 500 000 obserwujących na Twitchu. Pierwszego kwietnia, jak zazwyczaj, postanowił zagrać Riven, tym razem ze swojego smurfa. Po skończeniu gry, w prawym dolnym rogu ekranu pojawiła mu się ankieta z całkiem znajomym pytaniem.

Co zatrzymałbyś w Riven, gdybyśmy zrobili jej rework?

Jego wzrok utknął na dwóch słowach – “rework” i “Riven”. Z przerażenia zatrzymał muzykę, kilkakrotnie pytając o to, czy naprawdę Riot zamierza reworkować Riven.

Imaqtpie jako skończony ADC

Choć Imaqtpie nie zniknął z pozycji ADC, co więcej dalej trzyma się na niej w dobrej kondycji, zdarza mu się grać supportem. Gdy tylko skończył jedną z takich gier, pojawiła mu się ankieta…

Oceń, na ile się z tym zgadzasz: skończeni ADC nie powinni grać jako support na streamie.

Streamer od razu się uśmiechnął wyczuwając, co to za żart. Zaznaczył opcję “zdecydowanie się nie zgadzam”.

Tyler1 i jego kotki… oraz pewien zakład

Po wygranej grze Tarikiem zauważył w roku ekranu ankietę z polem do wypełnienia.

Którego ze swoich kotów lubisz najbardziej i dlaczego?

Streamer w tym momencie posiada dwa kotki: Theo i Nelsona. Po chwili zastanowienia postanowił wpisać, że kocha je wszystkie… w klipie nie zabrakło również typowej tylerowej miłości w kierunku Riotu.

Przy okazji – być może słyszeliście o zakładzie pomiędzy Yassuo a Tylerem. Założyli się o 10 000 dolarów o to, kto z nich zakończy grę z wyższą dywizją przez cały miesiąc nie grając swoim mainem (kolejno Yasuo i Dravenem). Yassuo zakończył zakład z kręgiem Grandmastera i 250 LP na koncie, natomiast Tyler nie był w stanie opuścić Diamentu, przez co skończył w Diamencie I z 50 LP. Przez pewien czas jednak udało mu się dostać do Mastera, ale mijała chwila i znów powracał do Diamentu.