Konkursy i Quizy r.

[QUIZ] Która z postaci z Ligi chce Cię upolować?

Siemaneczko! Mamy kolejną niedzielę i kolejny quiz od Volimate! Czego możemy się spodziewać tym razem? Otóż dziś otrzymacie odpowiedź na pytanie: „Która z postaci z Ligi chce Cię upolować?”. Serdecznie zapraszam.

Która z postaci z Ligi chce Cię upolować?

Która z postaci z Ligi chce Cię upolować

Pora na kolejny quiz od Volimate!

Niestety wczoraj nie udało mi się przygotować dla Was quizu, bo przenosiłem się z mieszkania do mieszkania. Tym razem mam dla Was coś innego. Dzisiaj dowiecie się, która z pięciu zabójczych postaci, łowców głów, chcą dostać właśnie Waszą głowę. Łowców głów jest tyle, ile postaci posiadających skina z serii „Łowcy głów”, czyli –

Caitlyn
Która z postaci z Ligi chce Cię upolować

Akali
Która z postaci z Ligi chce Cię upolować

Master Yi
Która z postaci z Ligi chce Cię upolować
Rengar

Nidalee

Jak myślicie, którego z nich wylosujecie? Z czyjej ręki chcielibyście zginąć? Powodzenia!

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Która postać z Ligi chce Cię upolować? %%personality%%

Która z postaci z Ligi chce Cię upolować
I jak Wam poszło? Czy ściga Was ten, który chcielibyście, aby Was ścigał? Czy podobał Wam się ten quiz? A może coś było nie tak? Może macie jakiś ŚWIETNY POMYSŁ NA NOWY QUIZ? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.