Konkursy i Quizy r.

[Konkurs] Wygraj słuchawki Sharkoon Skiller SGH3

Do redakcji H2P trafiły nowiutkie słuchawki Sharkoon SGH3. Ale nie martwcie się - dla Was też zachomikowaliśmy. Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie headset!

Nagroda: słuchawki Sharkoon SGH350

Czy warto? Sprawdź naszą recenzję:

[Recenzja] Sharkoon Skiller SGH3 – nowe szaty ulubieńca tłumu?

Konkurs organizowany przy współpracy z Sharkoon Polska. Nagroda dzięki WAVE Distribution & Computersysteme GmbH.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Polub post konkursowy na facebooku: klik! (Lub dodaj dowolną reakcję).

Czas trwania konkursu

 • Konkurs trwa od 31 lipca 2018 r. godziny 19:00 do 8 sierpnia 2018 r. godziny 23:59.
 • 9 sierpnia 2018 r. na łamach H2P ogłosimy wyniki.

Regulamin

 1. Konkurs jest przeprowadzany przez portal www.how2play.pl.
 2. Uczestnictwo jest w konkursie otwarte dla wszystkich osób, które skończyły 18 lat. Do uczestnictwa w loterii osób młodszych konieczna jest zgoda rodziców.
 3. Konkurs trwa od 31 lipca 2018 r. godziny 19:00 czasu polskiego do 8 sierpnia 2018 r. godziny 23:59 czasu polskiego.
 4. Do udziału w konkursie należy polubić posta. Termin polubienia posta to 8 sierpnia 2018 r. godzina 23:59 czasu polskiego.
 5. Zwycięzca zostanie wybrany losowo przez niezależny program widoczny na http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku przez wspomniany program. Dane nie są wykorzystywane do innych celów niż losowanie.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku (imię i nazwisko) oraz linku do profilu na Facebooku na portalu www.how2play.pl w celu ogłoszenia nagrody.
 8. Nagrodą w konkursie jest jedna sztuka nowych słuchawek Sharkoon SGH3. Przyznanie innej nagrody, gotówki, bonu zakupowego lub inna wymiana nie są możliwe.
 9. Zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu www.how2play.pl 9 sierpnia 2018 r. W ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy (do 16 sierpnia 2018 r.) skontaktuje się z nim organizator konkursu w celu uzyskania danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail i numer telefonu dla kuriera). Kontakt nastąpi na konto na Facebooku, które brało udział w konkursie. Kontakt odbędzie się za pośrednictwem profilu: https://www.facebook.com/nalthe. Dane konieczne do wysyłki służą wyłącznie możliwości jej wykonania i nie są wykorzystywane do innych celów. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 31 sierpnia 2018 r., nagroda przepada. Adres zwycięzcy nie będzie podany do wiadomości publicznej.
 10. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów odbioru nagrody.
 11. Organizator może wykluczyć uczestników tej loterii, którzy naruszają warunki konkursu lub podają nieprawidłowe dane osobowe.
 12. Każdy uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać się z loterii. W tym celu należy napisać wiadomość na Facebooku do organizatora konkursu.
 13. Warunki konkursu mogą ulec zmianie bez wczesniejszego uprzedzenia lub podania przyczyny.