Hytale r.

Hytale: co z wymaganiami, modelem finansowym gry oraz modami?

Hytale, czyli najnowsza gra studia Hypixel oraz Riot Games zapowiada się ciekawie. Ale co z m.in wymaganiami, modelem finansowym gry oraz modami?

Dołącz do naszej grupy Hytale i polub nasz fanpage, aby być na bieżąco z wiadomościami na temat nowej gry:


Jeżeli nie widzieliście zapowiedzi nowej gry:

Hypixel oraz Riot Games przedstawiają nową grę – Hytale!

Dzisiaj zajmiemy się odpowiedziami na najważniejsze pytania!

Kiedy Hytale wyjdzie?

W tym momencie nie ma żadnej potwierdzonej daty. Hypixel chce, aby gracze otrzymali coś wartego ich oczekiwań.

Na jakich Hytale będzie dostępne?

Na początku PC i MacOS, z możliwością aby “trzymać” serwery na Linuxie. Oczywiście inne platformy będą rozważane, aczkolwiek priorytetem jest w tym momencie PC i Mac.

Co z nazwą użytkownika?

Jak pewnie wiecie, każdy z nas chciałby mieć swój unikalny nick. Hytale rozumie to, i system rezerwowania nicków będzie dostępny w najbliższych kilku miesiącach.

Dla kogo będzie ta gra?

W tym momencie Hytale nie ma jeszcze oficjalnej kategorii wiekowej, ale twórcy celują w T for Teen, czyli dla graczy +13.

Model finansowy

Nie wiemy nic, Hypixel cały czas ustala dokładne detale modelu finansowego.

Wymagania Hytale

Gra będzie chodzić na ziemniaku. Może nie tak dosłownie, aczkolwiek mówi się o tym, że będziemy w stanie zagrać w tę grę na laptopie ze słabą dedykowaną grafiką na spokojnie. Aczkolwiek Hypixel zapewnia nas, że będą także opcje dla graczy ze świetnymi komputerami.

Czy będę w stanie samemu hostować/postawić serwer?

Tak, każdy z nas będzie w stanie mieć/móc postawić swój własny serwer ze wszystkim, co chcemy. Więcej detali w najbliższych kilku miesiącach.

Wsparcie modów

Hytale będzie wspierać mody. Co najlepsze, sama gra powstała z myślą o twórcach, więc gra zawiera masę narzędzi, które zapewnią niesamowitą kreatywną wolność.