Hytale r.

Hypixel oraz Riot Games przedstawiają nową grę – Hytale!

Hypixel Studios oraz Riot Games postanowili stworzyć wspólną grę - Hytale.

Dołącz do naszej grupy Hytale i polub nasz fanpage, aby być na bieżąco z wiadomościami na temat nowej gry:


Już od kilku miesięcy była mowa o nowej grze od Riot Games. Wiele osób sądziło, że będzie ona na podstawie dotychczasowego uniwersum z League of Legends. Jednak twórcy poszli w inną stronę…

Jeśli jesteś (lub byłeś) wielkim fanem Minecrafta, pewnie słyszałeś o serwerze Hypixel – mnóstwo minigier, w których możemy zagrać razem z przyjaciółmi. Dzisiaj twórcy serwera poinformowali, że przedstawiają swoje nowe studio Hypixel Studios oraz nową grę Hytale. Gra tworzona jest także z twórcami League of Legends – Riot Games.

Już po miniaturce możemy zobaczyć, że gra jest mocno podobna do Minecrafta. Tryb przygodowy to pełna opowieść z zaprojektowanymi lochami, bossami do walki i obiecującą kampanię dla pojedynczego gracza dla tych, którzy czuli, że brakuje jej w innych grach z gatunku. Riot najwyraźniej stał się partnerem gry, działając jako jej wydawca i udostępniając zasoby. Gra ma zostać wydana w 2019 roku na PC (Windows i macOS), ale nie będzie zaskoczeniem, jeśli Hytale dostanie również wersję konsolową.

Jeśli chcecie zapisać się do betatestów, możecie to zrobić za pomocą tego linku: klik.

Co sądzisz o trailerze gry? Czy będzie wypatrywał premiery gry?