Gamer Lifestyle r.

Zostań jurorem konkursu FreeGalaktus! Głosowanie online w kategorii People’s Choice rozpoczyna się właśnie teraz!

Największy konkurs dla twórców gier niezależnych ogłasza kolejny etap rozgrywek – oddaj swój głos na własnego faworyta i pomóż mu pojawić się na tegorocznym PGA!

Białystok, Polska – 4 października 2016 roku – Galaktus PR, agencja obsługująca klientów z branży technologicznej oraz growej, informuje o otwarciu głosowania internautów w kategorii People’s Choice konkursu FreeGalaktus. Założeniem przedsięwzięcia Galaktus PR jest wyłonienie najlepszych tytułów spośród propozycji przesłanych przez deweloperów gier z gatunku indie.

freegalaktus

Minął zaledwie tydzień, a do organizatorów spłynęły pierwsze propozycje.

– Cieszy nas duże zainteresowanie konkursem, zarówno w mediach, jak i wśród studiów niezależnych – mówi Mateusz Szukajt, pomysłodawca FreeGalaktus. – Mamy już trzynaście zgłoszonych projektów. Każdy jest zupełnie inny, prezentuje odrębny styl graficzny i gatunek. Porównując je do zeszłorocznych propozycji, zauważyliśmy, że coraz częściej są to produkcje o złożonej mechanice i zaawansowanej oprawie wizualnej – dodaje Szukajt.

Lider głosowania online z dnia 12 października z godz. 23:59 otrzyma propozycję wystawienia się w strefie agencji Galaktus PR podczas targów Poznań Game Arena 2016. To świetna okazja do pokazania swojej nowej gry szerszej publiczności i rozpoczęcia jej promocji jeszcze przed oficjalną premierą.

Organizator chce w ten sposób zachęcić sympatyków gier niezależnych do głosowania w konkursie. Dodatkowo cała akcja ma na celu zainteresować pozostałych twórców indie do zgłaszania nowych projektów i aktywizowania swojej społeczności w celu zdobycia głosów.

Końcowy zwycięzca głosowania People’s Choice otrzymuje szereg nagród, m.in. kampanię PR w Polsce i Europie, stanowiska na największych wydarzeniach dotyczących gier indie oraz dodatkowe nagrody od sponsorów. Pełna lista gratyfikacja dla zwycięzców w obu kategoriach znajduje się na oficjalnej stronie konkursu.

Wszyscy pragnący oddać głos w kategorii People’s Choice, mogą tego dokonać pod adresem www.FreeGalaktus.pl – głosowanie potrwa do 14 listopada. Zgłoszenia uczestników do FreeGalaktus przyjmowane będą do 31 października. Finał konkursu, wynik decyzji Jury oraz przedstawienie zwycięzców nastąpi 19-20 listopada na East Games United w Białymstoku.

O GALAKTUS PR

Agencja Galaktus PR specjalizuje się w usługach marketingowych oraz PR dla klientów z branży hi-tech, startupów oraz rozrywki elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, kampanii komunikacyjnych oraz kompleksowej obsługi marek na rynku polskim i zagranicznym pozwala skutecznie promować, reklamować oraz zwiększać sprzedaż produktów klienta. Obecnymi klientami Agencji jest m.in. SteelSeries, ROCCAT, Trust, Corsair, Gameforge czy Gaijin Entertainment.

www.galaktus.pl