Gamer Lifestyle r.

Zostań brązowym orkiem w World of Warcraft

Do tej pory w World of Warcraft jedynymi orkami, jakimi mogliśmy grać, byli ci spaczeni magią fel. Prościej rzecz ujmując, mogliśmy grać tylko zielonym orkiem lub zieloną orczycą. Ostatnio gracze dokopali się do plików Battle for Azeroth - czyli dodatku, który jeszcze nie wyszedł - i znaleźli tam ciekawe informacje.

Przypomnę, jakie rasy miały być do tej pory. Będą to Void Elf, Lightforged Draenei, Dark Iron Dwarf, Nightborne, Highmountain Tauren, Zandalari Troll. Teraz oficjalnie już orkowie Mag’har dołączają do bitwy!

Jak wyglądają Mag’har Orcs?

Są to typowi orkowie z Draenoru, czyli ci niespaczeni przez krew Mannorotha. Jeżeli chcieliście stworzyć odwzorowanie Garrosha Hellscreama, to w Battle for Azeroth będzie ku temu czas. Ach… Już widzę te setki graczy, którzy grają Mag’har orkami z transmogiem Garrosha na Battlegroundach. Oczywiście wszyscy warriorami.

Aby odblokować tę rasę, będziecie musieli zrobić trochę questów, wbić reputację i takie tam. Praktycznie to samo co z innymi rasami. Oczywiście potrzebny będzie również sam dodatek Battle for Azeroth. Bez tego się nie da. Ci orkowie dostaną swoją unikalną zbroję oraz wierzchowca. Screeny poniżej.