Gamer Lifestyle r.

Znana jest data drugiej CBT gry Mu Legend!

Webzen podzielił się informacjami odnośnie startu drugiej i ostatniej zamkniętej bety gry Mu Legend. Niestety druga CBT będzie trwała tylko tydzień.

Z ogromną radością Webzen wrzucił w sieć informację, że druga zamknięta beta dobrze zapowiadającego się tytułu MMORPG wystartuje już 21 lutego i potrwa do 28 lutego czyli całe 7 dni. Jak sami wskazują – deweloperzy szykują się do szybkiego wprowadzenia gry do Otwartych Beta Testów.

Znana jest data drugiej CBT gry Mu Legend!

Mu Legend

Dodatkową bardzo ciekawą informacją jest to, że w drugiej części testów gracze będą mogli próbować w pełni zlokalizowanych treści innymi słowy – gra wchodzi w stan wielojęzykowy. Po za angielską wersją językową pojawi się wersja francuska, niemiecka, portugalska oraz co ważne POLSKA! Gracze, którzy otrzymali dostęp do pierwszej edycji zamkniętych testów nie będą musieli się starać o ponowne jego otrzymanie. Osoby, które nie uzyskali klucza do CBT będą musieli się o niego postarać. Zapewne będzie w sieci nie jeden giveaway. Warto się zapisać na listę osób oczekujących na zaproszenie.

Rzućcie również okiem na zwiastun OBT!

Ja osobiście ogromnie czekam na Mu Legend i nie mogę doczekać się nowego rozszerzenia! A Wy?