Gamer Lifestyle r.

Youtube = muzyka?!

Raczej większość z nas lubi muzykę i słucha jej z przyjemnością. Rodzajów jest wiele. Nie od dziś wiemy też, że Youtuberzy zajmują się innymi działalnościami - otwierają sklepy, tworzą własne marki, a także piszą książki. Tworzenie muzyki także nie jest im obce. Przekonajmy się, jak przedstawia się kilka przykładowych utworów.

Są osoby, które zabierają się za muzykę pomimo tego, że nie mają o niej pojęcia. Są też tacy, którzy mają do niej naturalny dar. Do jakiej grupy należą przedstawione przeze mnie piosenki poniżej – oceńcie sami.

Niech muzyka płynie z głośników! Czy coś…

Jak mawia stare, polskie porzekadło “O gustach się nie dyskutuje”. Czy jest tak faktycznie, nie mnie oceniać – szczególnie, że rzucam się z tym tematem trochę jak wilkom na pożarcie. A co tam.

YOUNG MULTI – Nie Wiem (Prod. Lodafrench)

Na sam początek piosenka, która okazała się być hitem moich znajomych. Dotychczas myślałem, że jest to po prostu jakiś inside joke, którego nie rozumiem i stąd to “nie no, ja nie wiem jak to będzie ziom, nie wiem, ja nie wiem”. Nope. Człowiek uczy się całe życie i najwidoczniej ja dziś także się czegoś nauczyłem. Okazało się, że mam do czynienia z produkcją tego młodego jegomościa. Piosenek/rapów/zwij jak chcesz jest więcej, więc jeżeli zainteresowałeś się jego twórczością, zmierzaj w kierunku jego kanału :).

REMO & GIMPSON & MAMIKO – Bombsite A

Powiem szczerze, że o tym, iż Gimper w ogóle nagrywa dowiedziałem się niedawno. Widać, jak bardzo interesuje się prywatnie jego twórczością. Nie bardzo. Niemniej jednak fajnie, że się koleś rozwija. Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś mniej wulgarnego, ale z lepszą techniką i mniej przerobionym głosem. Osobiście mocno mnie to zawiodło – Gimper może i nawija, ale momentami trudno go zrozumieć, a przerobiony programem głos Mamiko aż boli w uszy i sprawia, że mimowolnie mrużę oczy w nadziei, że to pomoże. Nie pomaga. Ale jak zwykle, kibicuję.

SzpaRAP – Hermiona vs Smerfetka – [ Szparagi ]

SzpaRAP to ciekawa inicjatywa dwóch młodych, ładnych dziewczyn, które prowadzą kanał rozrywkowy – Szparagi. Zaczęło się od bitwy Belli vs Śnieżki, co jakiś czas pojawiają się nowe piosenki i szczerze mówiąc, ja tam lubię sobie posłuchać. Może nie non stop i nie zawszę, nie w takim sensie, jak na przykład Maroon 5 albo Green Day, ale jest to jakąś tam formą rozrywki. A Wy co myślicie?

Lisie Piekło – Gdzie jest moja latająca deska? [ft. Foxtitude]

Kilka miesięcy temu, w październiku dużo Youtuberów robiło filmy z okazji rocznicy filmu “Powrót do przyszłości”. Lisie Piekło była jedną z tych osób, która brała w tym udział i od niej “wypłynęła” nutka. Prawdę mówiąc jest to najczęściej odpalany przeze mnie klip z wszystkich, które dziś wymieniłem. Jak Wam się podoba?

Macie swoje faworyty? Tego jest znacznie więcej, okej, wiem! Ale nie mogłem przecież wrzucić tu wszystkiego, co się da, nie mamy pięciu lat do tego, serio. Muzyka na Youtube nie nagrywa się przecież non stop (chyba…)! Może są piosenki stworzone przez Youtuberów, które interesują Was, ale ich nie wymieniłem? Napisz o tym w komentarzu!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]