Gamer Lifestyle r.

[Wyniki konkursu] Wygraj plecak uRage i Mystery Skiny w League of Legends

12Z okazji największego turnieju  1vs1 w Polsce organizowaliśmy konkurs. Czas ogłosić wyniki!

Link do posta konkursowego:

Największy turniej 1vs1 w Polsce! (+konkurs)

Nagrody

Sponsor nagród: pvpc.eu

Nagrody zostały rozlosowane wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe (odpowiedzią to było oczywiście cygaro!).

Nagrody trafiają do czterech różnych osób. Nie istnieje możliwość wymiany nagród (np. na gotówkę, inny rodzaj nagrody, inny model, Riot Points etc.).

Regulamin

 1. Konkurs jest przeprowadzany przez portal how2play.pl przy współpracy z portalem pvpc.eu.
 2. Uczestnictwo jest w konkursie otwarte dla wszystkich osób, które skończyły 18 lat. Do uczestnictwa w loterii osób młodszych konieczna jest zgoda rodziców.
 3. Konkurs trwa od 6 listopada 2018 r. godziny 21:00 czasu polskiego do 11 listopada 2018 r. godziny 23:59 czasu polskiego.
 4. Do udziału w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe pod postem (https://www.facebook.com/How2Play/posts/2232864820058359?__xts__%5B0%5D=68.ARAje2jtN78FKRNgqrDXEmeOaiEFrQDR5_o6kqY-4TfKsVAHUMniILlvEutSp-mk9hVKVVa7spTURb2rw6e0-_UzQo7OnklIDcNoYqcz3Cf4-AIF5juRUo9gNyGoUb2K5Q0JH2wMZOqVTKxhU3tsIXh42JxnfI-hlrBk-FA6DhFymc5DiraJNByw4GTxNrgfh9ptF62uvP2VZqZykflQ7yC5GVc&__tn__=-R) opublikowanym na fanpage’u https://www.facebook.com/How2Play/. Ostateczny termin odpowiedzi to 11 listopada 2018 r. godzina 23:59 czasu polskiego.
 5. Zwycięzca zostanie wybrany losowo przez niezależny program widoczny na http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion spośród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku przez wspomniany program. Dane te nie są wykorzystywane do innych celów niż losowanie.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku (imię i nazwisko) oraz linku do profilu na Facebooku na portalu www.how2play.pl w celu ogłoszenia nagrody.
 8. Nagrodą w konkursie jest jedna sztuka plecaka uRage oraz trzy sztuki Mystery Skin w grze League of Legends. Przyznanie innej nagrody, gotówki, bonu zakupowego lub inna wymiana nie są możliwe.
 9. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na portalu www.how2play.pl 12 listopada 2018 r. W ciągu 14 dni od ogłoszenia zwycięzców (do 26 listopada 2018 r.) skontaktuje się z nimi organizator konkursu w celu uzyskania danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail i numer telefonu dla kuriera) bądź danych konta w grze League of Legends (nazwa przywoływacza). Kontakt nastąpi przez konto na Facebooku, które brało udział w konkursie. Kontakt odbędzie się za pośrednictwem profilu: https://www.facebook.com/nalthe. Dane konieczne do wysyłki służą wyłącznie możliwości jej wykonania i nie są wykorzystywane do innych celów. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 10 grudnia 2018 r., nagroda przepada. Adres zwycięzcy nie będzie podany do wiadomości publicznej.
 10. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów odbioru nagrody.
 11. Organizator może wykluczyć uczestników tej loterii, którzy naruszają warunki konkursu lub podają nieprawidłowe dane osobowe.
 12. Każdy uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać się z loterii. W tym celu należy napisać wiadomość na Facebooku do organizatora konkursu.
 13. Warunki konkursu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia lub podania przyczyny.