Gamer Lifestyle r.

Wyciek nowego Tomb Raidera!

Oficjalnie jeszcze nie został zapowiedziany, ale internet i tak już o nim wie. Wyciekła grafika z podtytułem nowej odsłony serii oraz z samą Larą!

Na początku warto wspomnieć, że kolejna odsłona z panią archeolog ma być prawdopodobnie trzecią częścią nowej trylogii gier z młodą, dopiero zaczynającą panną Croft. Nie jest to pierwszy przeciek dotyczący gry, bo w listopadzie ubiegłego roku jeden z pracowników studia Eidos Montreal oglądał na swoim telefonie prezentację dotyczącą nowej odsłony. Skąd to było wiadome? No cóż… Pracownik studia oglądał prezentację, siedząc w metrze, a nieszczęsne szyby postanowiły odbić na sobie obraz z urządzenia mobilnego.

Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy żadnych konkretów dotyczących nowej odsłony serii, a jedyne, co wiedzieliśmy, to fakt, że to właśnie Eidos Montreal pracuje nad kolejną grą w tym uniwersum. Wszystko jednak zmieniło się wczoraj, gdyż agencja kreatywna, która zajmuje się tworzeniem grafik promocyjnych, trailerów oraz innego typu animacji – TakeOff – przypadkowo opublikowała niżej zaprezentowaną grafikę. Obrazek jednak szybko zniknął ze strony agencji, ale co raz było w internecie, to już na zawsze w nim pozostanie. W tym przypadku dzięki redakcji Kotaku, która zapisała poniższą grafikę oraz wyciągnęła informacje z pamięci podręcznej.

Za pomocą szkiców i renderów badaliśmy wszelakie koncepcje dla nowego loga Shadow of the Tomb Raider. Polegało to na użyciu innych grafik jako inspiracji, aby można było lepiej przedstawić markę

Nim zaczniecie myśleć, że jest to kolejny fake, którego w internecie jest pełno, to strona World of Tomb Raider, czyli oficjalna polska strona serii, Crystal Dynamics poprosiło o usunięcie grafik:

Studio Crystal Dynamics poprosiło nas o usunięcie opublikowanych wcześniej grafik o Shadow of the Tomb Raider. Znikły one również ze strony firmy TakeOff. Ups, najwyraźniej szkice i logo były prawdziwe 😉

Według przecieków gra nie została pokazana na tegorocznym E3, ponieważ studio Eidos Montreal nie było jeszcze gotowe an pokazanie produkcji światu i chce ją jeszcze dopracować, a na to trzeba czasu. Premiera ma się odbyć najprawdopodobniej w drugiej połowie 2018 roku.

Co sądzicie o tej grafice? Które logo jest według was najlepsze? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.