Gamer Lifestyle r.

Świętuj Mundial w grze: dołącz do Władcy Smoków!

Komu kibicujecie? Przenieście piłkarską atmosferę do gry i weźcie udział w evencie związanym z mundialem!

Dla prawdziwego kibica mecze to za mało. Piłkarska atmosfera obecnie dominuje wszędzie – w trakcie rozgrywek, ale i po prostu na ulicy, w sklepach, na mieście… Dlaczego nie przenieść jej też do komputera? Kibicujcie wybranym drużynom we Władcy Smoków!

Władca Smoków – co to za gra?

Władca Smoków to przeglądarkowe MMORPG. Walczysz z orkami, smokami i elfami, budujesz miasto, zawiązujesz sojusze – wszystko po to, by przejąć kontynent z rąk niegodziwego władcy. Szczegółowy opis znajdziesz tutaj:

Władca Smoków – dołącz do nowego MMORPG!

Smoki, elfy, orki… Zapewne teraz w Twojej głowie pojawia się pytanie:

Jak to się ma do mundialu?

Każdego dnia w grze pojawiają się nowe, specjalne wydarzenia, w których możesz zdobywać piłki. Te natomiast są potrzebne do zakładania się o to, kto wygra w prawdziwych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018.

Głosować można w czterech kategoriach:

  • najlepszy napastnik,
  • najlepsza drużyna (czyli zwycięzca Mistrzostw),
  • cztery najlepsze kraje Mistrzostw,
  • osiem najelpszych krajów Mistrzostw.

Odpowiednie obstawienie wyników zapewni dodatkowe nagrody w grze. Naprawdę warto! A jeśli jeszcze nie masz konta we Władcy Smoków – to wydarzenie to świetny moment, by zacząć i mieć boost na start!

Jak długo potrwa event?

Możesz już brać udział w codziennych wydarzeniach, zdobywać piłki i obstawiać swoje zakłady. Czas macie do 30 czerwca. Nie ma na co czekać: dołącz do gry!