r.

Pop the Lock – zabaw się w ślusarza albo włamywacza

Chciałeś kiedyś otworzyć drzwi, nie używając kluczy? Jeżeli tak, to masz teraz świetną okazję pobawić się w ślusarza (albo włamywacza) w grze Pop the Lock. Tylko, że tutaj jest prościej, bo musisz wykazać się jedynie zręcznością.

Powyżej napisałem, że proces otwierania zamka został uproszczony. Polega on otóż na tym, że mamy kółko, oczka oraz wytrych, którym te oczka zbijamy. Jeżeli uda Ci się rozprawić ze wszystkimi, to kłódka się otwiera. Rozgrywka posiada poziomy, nazwa takowego określa ile oczek musimy zbić.

POP THE LOCK 1

Grafika gry jest bardzo prosta i minimalistyczna. Oparta na kolorze dominującym, który zmienia się wraz z wynikiem. Gra nie posiada typowego menu, gdyż od razu po włączeniu przechodzimy do właściwej rozgrywki. Prezentuje się to wszystko powiedziałbym idealnie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń, gdyby… No właśnie – gdyby nie muzyka, a właściwie jej brak, serwowane nam są jedynie odgłosy zdobywania punktów, przegranej czy wygranej. Nie wszystkim to przeszkadza, aczkolwiek mi tak. Nie zmienia to jednak faktu że produkcja jest bardzo udana, fantastyczny pomysł w dobrym wydaniu gwarantuje nam godziny rozrywki.

Pop the Lock 2Pop the Lock 3

Pop the Lock nadaje się do zagrania na szybko, przykładowo jadąc autobusem czy będąc na uczelni. Dodatkowo, reklamy tutaj zawarte nie są uciążliwe, a wręcz niezauważalne. Polecam serdecznie każdemu!

Gra dostępna jest za darmo w Google Play oraz App Store.

Google Play    App Store

[latest_posts category = “gamerlifestyle” count = “6”]