Gamer Lifestyle r.

Wiedźmin 4 może nigdy nie nadejść

Wiedźmin 3 dla większości fanów to gra cud, którą zostaliśmy obdarowani przez niebiosa. Sukces i popularność gry są niemal nie do opisania, ale seria może już się nie doczekać kolejnej części...

CEO CD Projekt RED w ostatnim czasie podzielił się informacją, że Wiedźmina 4 nie będzie. Fani nie powinni w takim razie oczekiwać kontynuacji przygód Białego Wilka. Mówiąc bardziej optymistycznie, fani nie powinni oczekiwać kontynuacji od CD Projekt RED.

Wcześniej wspomniany CEO studia –  Adam Kiciński – zdementował wszelkie możliwości kontynuacji. Mówiąc dokładniej, Adam zdementował wszelkie możliwości kontynuacji od REDów.

Adam Kiciński dodał także, że od samego początku planowano, aby Wiedźmin był trylogią, więc czwarta część nigdy nie była w planach.

Wiedząc to wszystko, możemy już nigdy nie dostać Wiedźmina 4, ale CEO dodał także, że obecnie ma miejsce ewolucja tego, w jaki sposób gry są coraz bardziej robione do perfekcji i gry takie jak Wiedźmin 3 nie umrą i nie zostaną zapomniane, a raczej zostaną udoskonalone.

Wspomniano także, że nikt nie odrzucił stworzenia czegoś nowego w uniwersum Wiedźmina. Jednak an chwilę obecną, firma skupiona jest na ukończeniu ich nadchodzącej gry, jaką jest Cyberpunk 2077.

Kilka lat temu, Cyberpunk 2077 został zapowiedziany i wciąż jest w produkcji. Mimo tego, że gra jeszcze nie dostała premiery, chodzą plotki że ma być nawet cztery razy większa od ostatniego Wiedźmina!

Czy okaże się to prawdą? Nie wiemy. Na chwilę obecną, jedynym czego możemy być pewni, to że nie CDP RED nie stworzy takiej gry jak “Wiedźmin 4”.

Co sądzicie o możliwości powstania gry w uniwersum Wiedźmina, bez Geralta? Dajcie znać w komentarzach.

 

Czy tylko ja nie grałem jeszcze w ani jednego Wiedźmina? Mimo tej dumy, że Wiesiek jest z naszego kraju, to nie czuję potrzeby obowiązkowego ogrania tego tytułu…