Gamer Lifestyle r.

Więcej reklam w kolejnej aktualizacji Windows 10!

Zbliżając się do końca darmowej aktualizacji systemów Microsoft do wersji Windows 10, zbliżamy się również do bardzo dużej aktualizacji tego systemu. Jednak co się w niej pojawi? Więcej reklam!

Pakiet poprawek, jaki zostanie wprowadzony, nosi nazwę Anniversary Update. Ma on na celu usprawnienie systemu, a także między innymi dodanie rozszerzeń do przeglądarki Edge. Z najnowszych informacji można się dowiedzieć, że, oprócz ciekawych opcji, otrzymamy większą liczbę reklam. Niestety.

Windows 10 i znowu reklamy

Producent aktualizacji chce podwoić liczbę reklam, które aktualnie są widoczne w opcji Start. Jak się domyślacie, są to materiały promocyjne programów, jakie oferuje Microsoft. Na ten moment firma zachęca swoich użytkowników do instalacji 5 różnych programów. Po wprowadzeniu Anniversary Update liczba ta ma się zwiększyć do 10, a w późniejszym czasie zmniejszyć ilość aplikacji wyświetlanych w menu Start z 17 do 12! Jak nietrudno dociec, użytkownicy nie będą zachwyceni ze zmian, jakie chcą wprowadzić twórcy Windows 10, bo ilość reklam jest już na ten moment przytłaczająca.

windows 10

Jakie są Wasze odczucia dotyczące tego systemu? Warto wykorzystać jeszcze 3 miesiące na aktualizację, czy lepiej sobie odpuścić?

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]