Gamer Lifestyle r.

Wałęsa, Człowiek z Pixeli – interesująca polska produkcja

Historia to bardzo ważna część naszej kultury, szczególnie ta bardziej współczesna, jak okres PRL-u. Wiele osób wspomina ten czas, mówiąc w kółko "Za moich czasów było lepiej, nie było ani komórek, ani komputerów i każdemu żyło się lepiej". Inni mówią dużo o Wałęsie i jego domniemanej współpracy z SB. Ale czy można zrobić o tej osobie grę? Oczywiście! I nawet już ktoś ją tworzy. A więc rozsiądźcie się kochani, załóżcie swoje laczki, bo oto przed Wami "Wałęsa, Człowiek z Pixeli"!

Polityka jest nieśmieszna, więc lepiej zostawmy to. PLZ no!

Wałęsa. Człowiek z Pixeli – trailer

Jest to produkcja Kordiana Rönnberga, który własnoręcznie zajął się grafiką i programowaniem gry o naszym wąsatym prezydencie. Tytuł ukaże się na PC, ale jeszcze nie znamy daty premiery. Czy nie wygląda to Wam znajomo?

Według mnie gra wygląda świetnie, tylko dlatego, że jest pixelowa. Fabuła inspiruje się okresem Rzeczypospolitej Ludowej, lecz nie jest wierną kopią. Muzyka jest OK, jeżeli to nie jest jedyny kawałek w całej grze.

A co o tym myślą gracze?

W komentarzach pod zwiastunem możemy wyczytać wiele różnorakich opinii. Jedni czekają na ten tytuł z niecierpliwością:

Wałęsa

Inni mówią, że gra będzie lepsza niż Wiedźmin (gównoburza w komentarzach za 3, 2, 1…):

Wałęsa

A niektórzy wytykają niedopatrzenia i proponują nowe rzeczy.

Jednakże jednego jesteśmy pewni.

Wałęsa

A Wy co sądzicie o tej niecodziennej produkcji? Szykujecie już swoje oszczędności na tą perełkę? Dajcie znać w komentarzach!