Gamer Lifestyle r.

Scenarzysta Fallouta przypadkiem zdradził nowość związaną z serią?

Jeden ze scenarzystów gry Fallout zmienił profilowe na Facebooku na Vault Boya i tulącego się do niego ludka. To może zapowiadać, że coś się może pojawi związanego z serią!

Nowości w świecie Fallout. Teaser

Chris Avellone, jeden z najbardziej produktywnych scenarzystów na scenie RPG zmienił swój avatar na Facebooku na ten obrazek, który widzicie powyżej. Przypomina coś, nieprawdaż?

Chris ma kilka zasług, jeśli chodzi o ten tytuł, pisał scenariusze Fallout 2 i Fallout: New Vegas. Oczywiście nie są to jedyne gry, nad którymi pracował, w tę listę wchodzą również takie znane produkcje jak Torment: Tides of Numenera,  Original Sin 2, Icewind Dale oraz Knights of Old Republic II.

Na razie nie posiadamy żadnych informacji o nowej „rzeczy”, jedyną poszlaką jest to zdjęcie profilowe. Możemy się wyłącznie domyślać, co to może być. Być może będzie to komiks dla czwartej części gry, tak jak zrobił już w New Vegas.

Spekulacje

Według przemyśleń Jake’a Roacha. Chris został zatrudniony w Bethesdzie, żeby napisać zupełnie nowy tytuł w uniwersum Fallouta. Ostatnio pracował tam dwa lata temu, po 5-letniej przerwie w dziurze między New Vegas a 4 częścią gry.

Kiedy rozpoczną się prace nad nowym „tytułem”?

Według mnie trudno jest to określić, ponieważ teraz Bethesda zajmuje się nowymi premierami, The Evil Within 2 oraz Wolfenstein: The New Colossus. Prawdopodobnie prace rozpoczną się, gdy opadną dymy premier i ludzie będą mogli zająć się tym tematem na spokojnie.

 

Co o tym sądzicie? Chcielibyście nowego Fallouta albo grę z uniwersum tego postapokaliptycznego świata? Odezwijcie się w komentarzach!