Gamer Lifestyle r.

Uroczysta premiera Call of Duty: WWII w warszawskich Złotych Tarasach

Polska, Warszawa – 3 listopada 2017 – Firma Activision Publishing, Inc. ma przyjemność zaprosić wszystkich fanów serii Call of Duty na uroczystą premierę najnowszej, długo oczekiwanej odsłony serii Call of Duty: WWII. Wydarzenie odbędzie się już dziś w Złotych Tarasach (ul. Złota 59) w Warszawie.

Impreza dzieli się na dwie części – przez cały dzień można zrobić sobie zdjęcia z rekonstruktorami przechadzającymi się po terenie centrum handlowego, a także pobyć z dziećmi w specjalnie dla nich przygotowanej strefie, podczas gdy o 16:00 na głównej scenie rozpoczną się najważniejsze atrakcje.

Wszyscy obecni na premierze będą mieli okazję poznać ciekawostki na temat powstawania gry, podyskutować z innymi fanami, posłuchać ciekawych wywiadów na temat II wojny światowej, spotkać się z prowadzącymi – Tivoltem i Seto, a także Marcelem Sabatem, który w polskiej wersji gry wcielił się w Roberta Zussmana.

Nie zabraknie też wielu okazji do zdobycia atrakcyjnych nagród, a jedną z nich jest facebookowy konkurs fotograficzny. Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie podczas trwania imprezy i do 20:30 opublikować je na Facebooku z hashtagiem #premieracodwwii. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone upominkami-niespodziankami.

W ramach premiery Call of Duty: WWII będzie można doświadczyć między innymi:

  • pokazu tańca stylizowanego na lata 40.,
  • lekcji muzealnych prowadzonych przez historyka oraz rekonstruktora,
  • dyskusji na tematy związane z II wojną światową,
  • spotkań z aktorami występującymi  w polskiej wersji językowej gry,
  • wykładów historycznych,
  • prezentacji umundurowania i uzbrojenia,
  • konkursów z nagrodami,
  • dyskusji na tematy związane z serią Call of Duty.

Wydawcą Call of Duty: WWII jest Activision Publishing, Inc., spółka zależna Activision Blizzard, Inc. [NASDAQ: ATVI], a jego deweloperem, studio Sledgehammer Games przy współpracy ze studiem Raven Software. By uzyskać więcej informacji o Call of Duty: WWII, można odwiedzić: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty, obserwować @SHGames i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Call of Duty: WWII pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra otrzymała klasyfikację PEGI 18.

O Activision Publishing, Inc.

Posiadająca swoją siedzibę główną w Santa Monica w Kalifornii, firma Activision Publishing, Inc. znajduje się w czołówce światowych producentów oraz wydawców w branży rozrywki elektronicznej. Activision działa w wielu regionach świata i jest spółką zależną od Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI) oraz firmy S&P 500. Aby znaleźć więcej informacji o Activision oraz jej produktach można znaleźć na stronie firmy www.activision.com oraz profilu @Activision.