Gamer Lifestyle r.

Kolejna drama! Uczuciopedia vs GównoBurza

Następna drama! Co się ostatnio dzieje z polskim Youtube? Tym razem zaczęło się od wyzywania niepełnosprawnej osoby...


Kojarzycie Uczuciopedię? Jest to stronka poświęcona wklejaniu tak zwanych “past”, czyli tekstów, którymi ludzie bardzo często spamują komentarze na Facebooku, lub po prostu chcą opowiedzieć jakąś historię w tej specyficznej formie. Grupa na twarzo-książce jest dość spora, a specyfiką przypomina Karachan. Ostatnio ta społeczność pozwoliła sobie jednak na dość brzydkie zachowanie…

Drama goni dramę

Cała sprawa wypłynęła na wierzch dzięki youtubowemu kanałowi GównoBurza – jej założyciel nagrał filmik, w którym mówi o livestreamie, gdzie to userzy Uczuciopedii wyśmiewali niepełnosprawną osobę, oraz potępia takie zachowanie i w dość wulgarny sposób wypowiada się o uczestnikach całej “zabawy”.

Użytkownicy oczywiście nie pozostali dłużni – o ile nie nagrali żadnej odpowiedzi, o tyle na filmiki Fabiana rozpoczął się rajd – masowe klikanie łapek w dół oraz wstawianie obraźliwych komentarzy. Przykładów podawać nie będziemy – możecie sami zobaczyć je poniżej, w kolejnej filmowej odpowiedzi GównoBurzy na zachowania Uczuciopedystów:

To nie wszystko – poza tym pojawił się także króciutki filmik, skierowany bezpośrednio do osób biorących udział w rajdzie, wyjaśniający im, że niczego nie wskórają, minusując i zgłaszając filmik, z racji tego, że jawnie napisali o tym, iż jest to zwykły najazd: Klik!
[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]