Gamer Lifestyle r.

TVP zdjęcie jednego z zawodników wzięło z gry!

Nie, nie jest to żaden How2Troll. TVP publikując szeroki skład zawodników na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, naprawdę opublikowało zamiast zdjęcia Thiago Cionka obrazek z gry komputerowej, dokładniej z Pro Evolution Soccer.

Moim zdaniem to zdarzenie to świetny wyznacznik “wysokiej” jakości telewizji publicznej, za którą płaci praktycznie każdy, kto ma prąd w domu. Wygląda to przezabawnie, w szczególności  w kontekście ostatnich wydarzeń związanych z TVP. Przypomnijmy, że oglądalność stacji rządowych leci na łeb na szyję.

TVP zdjęcie 1

Można oczywiście powiedzieć, że takie rzeczy zdarzają się każdemu, świetnym przykładem może być wpadka Ambasady Rosji w Londynie, która miała miejsce nie tak dawno temu. Co się stało? Otóż wspomniana ambasada zamieściła na Twitterze wiadomość dotyczącą Syrii, zilustrowaną zdjęciem trzech ciężarówek z gry komputerowej Command & Conquer Generals.

Oczywiście tego typu wpadek w mediach było więcej. Tutaj jednak mówimy o telewizji publicznej, która powinna wykazywać się skrupulatnością. Szczególnie w takich sytuacjach.

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]